Logo

Підсумки чемпіонату світу 2019 з плавання

Перегляди: 642

Національна дефлімпійська збірна команда з плавання успішно завершила змагання на чемпіонаті світу з плавання серед глухих спортсменів, що з 25 по 31 серпня 2019 проходив в бразильському містечку Сан-Пауло, і в якому взяли участь 225 дефлімпійців з 29 країн світу. Доробок української дефлімпійської команди, що виступила у складі 18 спортсменів – 20 медалей: 3 золоті, 13 срібних та 4 бронзових нагород.


 

На кожному дні змагань українська дефлімпійська збірна не упустила жодної нагороди, так, у перший день змагань чемпіонату світу українська збірна здобула нагороди в дисциплінах:

- 50м батерфляй 2 місце М.Режило, 50м батерфляй 3 місце К.Іваненко, 4x200 вільний стиль 2 місце: Д.Тарасенко, Д.Погорєлова, І.Терещенко, М.Режило (попередні запливи: В.Верниба, А.Носова, А.Махник, К.Іваненко).

На другий день - нагороди: - 50 вільний стиль 2 місце М.Режило, 100 брас 2 місце Олексій Коломієць, 200 комплексне 2 місце І.Терещенко, 4x100 комплексне 3 місце: М.Дудник, О.Коломієць, Р.Якубовський, В.Конкін (попередні запливи: Б.Товкач, Д.Хейлік, А.Карниш, І.Зіненко).

На третій день: - 4x100 мікс вільний стиль 2 місце О.Коломієць, В.Конкін, Д.Тарасенко, М.Режило (попередні запливи: О.Литвиненко, Є.Заулічний, Д.Погорєлова, К.Іваненко), 50 брас 1 місце (світовий рекорд) М.Режило, 200 батерфляй 3 місце А.Махник, 4x100 2 місце вільний стиль Д.Тарасенко, Д.Погорєлова, І.Терещенко, М.Режило (попередні запливи: В.Верниба, А.Носова, А.Махник, К.Іваненко).

Четвертий день: - 200 брас 1 місце О.Коломієць, 400 комплексне 2 місце І.Терещенко, 4x200 вільний стиль 3 місце (І.Зіненко, М.Дудник, О.Литвиненко, А.Карниш (попередні запливи: В.Конкін, Р.Якубовський, Д.Хейлік, Є.Заулічний).

П’ятий день: - 100 батерфляй 1 місце М.Режило, 4x100 комплексне 2 місце В.Верниба, М.Режило, І.Терещенко, Д.Тарасенко (попередні запливи: А.Носова, А.Махник, К.Іваненко, Д.Погорєлова).

Шостий день (останній день): - 50 брас 2 місце О.Коломієць, 100 вільний стиль 2 місце М.Режило, 4x100 мікс комплексне 2 місце Б.Товкач, О.Коломієць, М.Режило, Д.Тарасенко (попередні запливи: М.Дудник, А.Махник, І.Терещенко, Д.Хейлік), 4 x100 вільний стиль 2 місце В.Конкін, М.Дудник, О.Литвиненко, О.Коломієць (попередні запливи: Є.Заулічний, Р.Якубовський, І.Зіненко, А.Карниш).

Україна посіла 3 місце на неофіційному медальному заліку.

Відомо, що наша технічна база відстає від закордонної, завдяки підтримки керівників Федерації та Інваспорту щодо проведення спеціалізованих навчально-тренувальних зборів в України та за кордоном, а також адаптаційного збору безпосередньо в Бразилії перед чемпіонатом світу спортсмени змогли показати гарні результати.

На думку тренерів, особливо відзначились наші провідні спортсмени: Режило Марія, Коломієць Олексій, Терещенко Ірина, Іваненко Катерина та новачка Махник Аніта, які вибороли медалі в індивідуальних програмах. Крім того, також звертаємо увагу на Погорелову Діану, яка вперше у таких великих змаганнях успішно допомогла виборювати медалі у фіналах естафетних командних змаганнях.

Фоторепортаж

 

 

Social Like
Joomla Plugins