Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки 4-го чемпіонату Європи з пляжного волейболу

 

12 по 19 серпня 2018 року у місті Києві відбувся 4-й чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед глухих жіночих і чоловічих команд. Всього в змаганнях брали участь 16 жіночих команд: з Білорусії, Угорщини, Греції, Швеції, Литви, Туреччини, Італії (2 команди), Польщі (2 команди), Чехії (2 команди), Росії (2 команди) та України (2 команди).Серед чоловіків взяли участь 17 команд: з Австрії, Білорусі, Італії, Молдови, Туреччини, Німеччини (2 команди), Чехії (2 команди), Естонії (2 команди), Польщі (2 команди), Росії (2 команди) та України (2 команди).

Спортсмени проживали в плавучому готелі "БАККАРА" (Гідропарк). Пляжний комплекс «Olmeca Plage» який знаходився неподалік, погодився надати свої гарні піщані волейбольні майданчики для проведення європейського турніру.

На урочистих церемоніях відкриття 4-го чемпіонату Європи з пляжного волейболу були присутні поважні особі, зокрема Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра спорту та молоді України Микола Даневич, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касіцькій, представник EDSO Олександр Романцов, директор Департаменту молоді та спорту  Київської міської ради Вадим Гутцайт.

На цьому чемпіонаті у складі жіночих збірних України виступали:

Раїса Рилова / Ганна Затілкіна (Україна-1)

Юлія Ярошевська / Юлія Черненко (Україна-2).

За чоловіків грали: Сергій Тарасов / Олександр Полторацький (Україна-1)

Микола Цапкаленко / Антон Кошкаров (Україна-2).

Тренерами були Олег Крайний (жінки) та Аскольд Кошкаров (чоловіки).

Всі наші команди успішно виступили на груповому етапі та плей-оф і зустрілися між собою у фінальних поєдинках.

У фіналі Затилкіна / Рилова виграли у впертій боротьбі у Ярошевської / Черненко (України-2) 2:1 (15:21; 21:15; 15:13).

Пара (Сергій Тарасов / Олександр Полторацький) в красивій боротьбі здобули перемогу над парою (Микола Цапкаленко / Антон Кошкаров) з рахунком 2:1 (12:21; 21:14; 15:11).

Від імені спортсменів і тренерів висловлюємо велику подяку оргкомітету, в якій увійшли представники НКСІУ, Укрцентру «Інваспорт», СФГУ, мас-медіа НКСІУ за проведення цього спортивного заходу на дуже високому рівні.

Також щира вдячність волонтерам (керівники - Інна Дергунова, Роман Герій) за підтримку в організації транспортного сполучення, спілкування з представниками різних європейських країн та спортивно-технічну допомогу.

Ще більше фото на соціальній сторінці Facebook.

Представник СФГУ з пляжного волейболу

А.Кошкаров

Social Like