Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧУ 2015 з шахів

з 21 по 30 квітня 2015р. в с.Яворів Львівської області в Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ проводився особистий чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху. У змаганнях взяли участь 53 спортсменів з 16 областей України та м.Києва, в тому числі 3 заслужених майстра спорту України, 1 - гросмейстер, 1 майстер спорту міжнародного класу, 8 майстра спорту, 6 кандидатів в майстри спорту та розрядники. Шахісти повинні були показати свої результати, щоб бути обраними до підготовки на чемпіонат Європи з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху, який відбудеться у вересні 2015р. в м. Баку (Азербайджан). Відбулися 4 турніри, серед - 34 чоловіків, 5 жінок, 8 юнаків та 6 дівчат.


 

Серед чоловіків турнір пройшов за швейцарською системою в 9 турів. З першого дня змагань між учасниками велася напружена боротьба. Лідерами турніру до 6 туру були гросмейстер Семчішін В. з Львівської обл., змс Глушенко Н. з м.Дніпропетровськ та мс Реутов А. з м. Харків.

У 6 турі змс Коваленко В. переміг мс Реутова А. і став одноосібним лідером, назбиравши 5 очок з 6 можливих. У 3 останніх турах була напружена боротьба за призове місце, де Реутов А. назбирав 2,5 очок з 3 можливих., Загалом за чемпіонат Реутов всього назбирав 7 очків і став триразовим чемпіоном України. Коваленко В. зіграв 3 останні гри вничію і залалом назбирав 6,5 очок і став срібним призером. А 3 місце в напруженій боротьбі виборов Заболотний В., який переміг найсильнішого гросмейстера Семчишина В.

Молодий, перспективний, 19-й річний шахіст Філіппськіх О. з Краматорська Донецької обл. набрав 6 очок і посів 5 місце, виконавши норматив кмс.

Турнір серед жінок відбувся по круговій системи в 2 кола. На жаль, через свою хворобу не змогла виступити в чемпіонаті України триразова чемпіонка світу Бакланова Т. Весь турнір лідирувала мсмк Мироненко Н. з Полтавської обл, яка набрала 5,5 очок і стала чотирикратною чемпіонкою України, 2 місце посіла Осипова А. з Харківської обл., 3 місце - Пашкевич С. з Львівської обл.

Турнір серед юнаків пройшов по круговій системі. 1 місце зайняв Овод В. (Хмельницька обл.), 2 місце - Виговьский В. (Хмельницька обл.). Обидва учні - тренера Воробель В., а 3 місце у Марянчук М. якого тренує тренер Бондарь В.

Турнір серед дівчат відбувся за коловою системою. 1 місце - Савенко Є.(Полтавська обл. Тренер Верещака Ю.), 2 місце - Дюг А. (Хмельницька обл, тренер Воробель В..), 3 місце - Турчиняк М. (Львівська обл., Тренер Опенішев В.).

Варто відзначити, що змагання пройшли на високому рівні, яку провела команда суддів на чолі з головним суддею Седляром Ю. і заст.головного судді Ільініцкою І. Також окрема подяка всім співробітникам ЗРСЦ НКСІУ за відмінну організацію проведення ЧУ з шахів.

 

>>>>ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ<<<<

 

Представник СФГУ з шахів Коваленко В.

Social Like