Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Тиждень польського шахового турніру

З 13 по 19 липня 2015 року у м.Пщина (Польща) проходив міжнародний турнір, присвячений 90-річчю Людвіка Камінського (на фото) - видатного нечуючого польського шахіста.

Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів, з контролем часу по 60 хв. + 30 сек. за кожний зроблений хід. Всього зареєструвалося 50 учасників з 7 країн : Польща, Чехія, Німеччина, Україна, Білорусія, Латвія та Словаччина. Україну представляли майстер спорту Бабій Петро, майстер спорту Зуєв Юрій (ветеран України), майстер спорту міжнародного класу Мироненко Наталя, майстри спорту Мусієнко Олексій, Осипова Альона та першорозрядник Філіппських Олексій.

Незважаючи на те, що турнір розпочався у дощову погоду, яка потім змінилася страшенною спекою і ці капризи природи вплинули на настрій шахістів, українські спортсмени виступили гідно.

Таблиця

Закриття турніру було поєднане з банкетом на честь ювіляра. Призери отримали кубки, дипломи й цінні подарунки. Представник команди України - Мусієнко Олексій виступив з промовою та поздоровив Л.Камінського з визначною датою і вручив ювіляру сувенір-подарунок від українських спортсменів. Також були висловлені слова подяки польському клубу «Гетьман» за чудову організацію проведення турніру.

Сайт турніру:www.chessarbiter.com

Представник СФГУ з шахів Коваленко В.

Social Like
Joomla Plugins