Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Міжнародний шаховий турнір, присвячений 80-річчю Юрія Зуева.

3 9 по 10 квітня у м. Києві, в гостинному Культурному центрі УТОГ відбувся Міжнародний шаховий турнір, присвячений 80-річчю легендарного шахіста, заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Юрія Зуева. У змаганні взяло участь 29 спортсменів з шести країн - Білорусії, Великобританії, Німеччини, Казахстану, Молдови і, звісно ж, України.

Склад учасників виявився по-справжньому сильним, оскільки у змаганні грали майже всі члени збірної команди України, які проводять зараз підготовку до майбутнього чемпіонату світу в Єревані. Привітати свого старого друга приїхав і президент Міжнародної шахової федерації глухих Гарднер Філіп Кевін, який також брав участь у турнірі.

Два дні йшла вперта боротьба, в результаті якої перше місце здобув Сергій Кудряшов (з Білорусії) - 7 очок. Друге місце, поступившись переможцю лише за додатковими показниками показав харків'янин МСУ Андрій Реутов. Трете місце - у киянина МСУ Петра Бабія - 6,5 очок. Серед жінок першою виявилася ЗМСУ Світлана Гончар (Одеса) - 5 очок. А кращим серед ветеранів, як і слід було очікувати, став сам нев'янучий ювіляр з відміним результатом -5,5 очок.

Під час урочистого закриття турніру, що пройшло у формі театралізованої вистави у Культурному центрі УТОГ, переможці та призери отримали красиві кубки. Прозвучали численні вітання Юрію Зуеву від його багатьох учнів та гостей та слова подяки організаторам такого чудового турніру і побажання ще раз зустрітися на наступному ювілеї Майстра через п'ять років.

 

>>>ФОТОРЕПОРТАЖ<<<

>>>Протокол змагань<<<

 

Арбітр ФІДЕ, головний суддя змагань

Леонід Ніколаєв

Social Like