Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧС 2016 з шахів

У столиці Вірменії Єревані завершився 16-й особистий Чемпіонат світу з шахів, на якому українські спортсмени, які виступали в чотирьох номінаціях, показали дуже непогані результати. У жіночому турнірі впевнену перемогу здобула Тетяна Бакланова, вигравши принципову партію у своєї головної конкурентки Ольги Герасимової (Росія),яка в підсумку посіла друге місце. Бронзову медаль виборола також представниця України Наталя Мироненко, а четверте місце у її подруги по команді досвідченої Світлани Гончар.

В турнірі юніорок Аліна Лянгузова стала бронзовим призером, що можна вважати успіхом для дебюту в відповідальному міжнародному змаганні. У іншого дебютанта - Віталія Овода - 4 місце.

 

Не вдалося отримати медаль у чоловічому чемпіонаті Андрію Реутову, проте він показав дуже гідну гру і, будучи по рейтингу десятим, в підсумку посів 7 місце, поступившись лише власникам міжнародних звань - гроссмейстерам і майстрам.

І, нарешті, слід відзначити срібну медаль у турнірі слабозорих нашого славетного ветерана Юрія Зуєва, який на протязі всього змагання був прикладом професіоналізму і відповідальності для всіх учасників української делегації.

 

Тренер збірної України з шахів

Леонід Ніколаєв

Social Like