Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Шахові баталії Рівного

У зеленому та затишному місті Рівне відбувся Чемпіонат України з шахів серед глухих спортсменів.

Змагання серед чоловіків було проведено з 2-го по 11 серпня 2016 року в 9 турів за швейцарською системою жеребкування. В ньому прийняли участь спортсмени з 12 областей України (з них - 2 заслужені майстри спорту, 1 гросмейстер і 5 майстрів спорту). Серед 37 чоловіків золото завоював Володимир Більський  (Львівська обл.), а срібло — Олексій Філіппських  (Донецька обл.) та бронзу —Володимир Коваленко  (м.Київ).

Чемпіонат серед жінок та юніорів були розпочаті трішки пізніше — 4 серпня і проводилися в 7 турів за швейцарською системою.

Кращою серед 13 жінок стала Наталя Мироненко  (Полтавська обл.), 2-е місце — Світлана Гончар  (Одеська обл.), 3-е місце — Альона Осипова (Харківська обл.).

Особливо втішає те, що за довгий період в цьому чемпіонаті серед юніорів (U-19) брали участь рекордна кількість учасників - 13 осіб. В результаті напруженої боротьби місця розподілились так:

1 місце — Альона Дюг  (Хмельницька обл.);

2 місце — Владислав Виговський  (Хмельницька обл.);

3 місце — Марта Турчиняк  (Львівська обл.).

Спортсмени гідно оцінили роботу судійської колегії ЧУ за їхню невтомну працю і справедливе вирішення конфліктів, що виникали під час гри (головні судді: серед чоловіків і жінок Ю.Седляр, серед юнаків —I. Ільїницький).

Особливу вдячність всі спортсмени висловлюють Рівненському регіональному центру «Інваспорт» (начальник - В.О. Кучер  та провідний фахівець - О.П.Крот ) за чудове проведення змагань, екскурсії містом, а також за організацію концертної програми учасників художньої самодіяльності Рівненського Будинку культури УТОГ (директор - К.В.Самчук , перекладач жестової мови - О.О.Ящук ).

ФОТОРЕПОРТАЖ

Таблиця результатів

 

Представник СФГУ з шахів В.Коваленко.

Social Like