Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Чемпіонат України з шахів серед клубних команд

З 16 по 24 травня 2017 року у м.Чорноморськ (Одеська обл.) вібдувся чемпіонат України з шахів серед клубних команд. Як завжди, ці змагання зібрали дуже представницький склад: міжнародні гросмейстери, міжнародні майстри, майстри спорту України, а також молоді перспективні гравці - чемпіони та призери нашої країни в різних вікових категоріях. Фаворитом турніру була команда Харківської Юридичної академії, яку очолив чемпіон Європи, дворазовий олімпійський чемпіон, міжнародний гросмейстер Олександр Моїсеєнко.

В боротьбу з кращими клубами України виступила і команда Інваспорт-СФГУ, яка у цій термін паралельно проводила навчально-тренувальний збір по підготовці до участі в чемпіонаті Європи з шахів серед глухих, який повинен відбутися в липні цього року у шведському місті Лунд. До складу команди увійшли Володимир Більський, Володимир Коваленко, Андрій Реутов, Олексій Філіппскіх, Олексій Мусієнко, Світлана Гончар та Тетяна Бакланова.

В результаті наполегливої і напруженої боротьби перемогу в змаганні заслужено отримала Юридична академія, яка виграла всі матчі. Команда Інваспорт-СФГУ набрала 8 командних очок, посіла в підсумки 9 місце. Усі учасники команди вели боротьбу з максимальною віддачею. Особливо добре виступив Андрій Реутов, який виграв 6 партій при двох нічиїх (без поразок). Також можна відзначити надійну гру Володимира Коваленка і Тетяни Бакланової.

З огляду на рівень суперників, виступ команди можна вважати задовільним. Піднятися на пару сходинок вище завадило і та обставина, що двоє потенційних учасників захворіли перед самим початком турніру, і команді довелося виступати практично без запасних гравців.

У будь-якому випадку, цей турнір був для нас дуже корисним в плані вдосконалення майстерності спортсменів та підготовці до чемпіонату Європи. Приємно також, що на турнірі знайшов час бути присутнім Президент СФГУ Леонід Касіцький, підтримавши шахістів побажанням спортивної вдачі.

>>>Результати змагань<<<

Тренер команди

Леонід Ніколаєв.

Social Like