Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2014 зі спортивного орієнтування

20-25 вересня 2014 року в с. Яворів, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушеннями слуху.

Розташування бази – на околиці села Сянки, Турківського району Львівської області. Участь у змаганнях прийняли спортсмени з семи областей України та м. Київ, а саме- 24 чоловіка, 14 юніорів, 9 жінок та 6 юніорок змагались за медалі чемпіонату.

Програма змагань складалась з чотирьох видів – спринт, середня дистанція, довга дистанція та естафета.

Місцевість, ліс - були дуже складними. Схили, ожина, пересуватись спортсменам було дуже важко. Але, це не завадило їм проявити свої спортивні і бійцівські здібності.

Серед жінок, у особистому заліку – ніяких несподіванок, чемпіонами і призерами стали наші лідери – Федосеєва Ганна, Чехунова Марина, Мельник Яна та Біда Тетяна. Серед чоловіків також ніяких великих несподіванок: Ніколаєнко Руслан, Санькін Олександр та Плахотнік Дмитро показали свій клас. Третім на спринті був новачок – Фокін Сергій. Третій на середній дистанції – Кізійов Сергій. Це гарні для них результати.