Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Спекотні вихідні - з компасом і картою (підсумки ЧУ2015 зі спорт.орієнтування)

Цього року чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху відбувся у Полтавській області (16-20 вересня).

Програма змагань: спринт, коротка, довга дистанції, та в заключний день естафета. У перші три дні змагання проходили біля села Терентіївка, в останній день – на військовому полігоні недалеко від села Вакуленці.

Спортсменам була запропонована цікава, технічна місцевість - чистий ліс з мікрорєльефом, місцями ліс був густим, важко прохідним, і пойма річки Свинківка, яка завжди була вологою, але зараз, у звя`зку з великим спекотливим періодом погоди, пойма була висушена.

Участь у змаганнях прийняли спортсмени 7 областей та м. Києва, а саме - 22 чоловіки, 13 жінок, 10 юніорів та 7 юніорок змагались за перемогу в чемпіонаті.

Незвичність місцевості стала на заваді багатьом спортсменам, вони припускалися помилок, довго блукали у лісі.

Лідери змагань (члени збірної команди України) впоралися із «загадками» лісу більш успішно, ніж інші. Але були і в них невдачі, наприклад - чемпіон світу в естафеті Суренян Нвер не впорався з технічними складнощами і кожного разу помилявся на різних дистанціях. Цим і цікаве орієнтування - кожен день виходячи на старт, спортсмен має бути уважним і зібраним. Ліс не вибачає легковажного ставлення до себе.

Результати серед чоловіків:

Результати серед жінок:

Серед юніорів стабільні результати показали Федосеєнко Володимир і Левін Дмитро, а особливо здивувала Лянгузова Аліна, яка протягом трьох днів виявилася переможницею серед юніорок на всіх дистанціях особистих змагань та естафети.

Результати серед юніорів:

Результати серед юніорок:

Від імені всіх учасників чемпіонату висловлюємо щирі слова вдячності суддям за добре організовані змагання і працівникам Полтавського облцентру “Інваспорт” за організацію чудових умов проживання,харчування та транспортного обслуговування.

ФОТОРЕПОРТАЖ
    

ПРОТОКОЛИ РЕЗУЛЬТАТІВ ЧУ-2015

Головний тренер зі спортивного орієнтування

Ткаченко В.В.

Social Like
Joomla Plugins