Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки ЧЄ 2016 зі спортивного орієнтування

3 25 по 31 липня 2016 р. в м.Оломоуц (Чехія) проходив VIII чемпіонат Європи серед дорослих та III чемпіонат серед юніорів зі спортивного орієнтування серед глухих спортсменів.

Українська делегація з орієнтування серед глухих спортсменів у складі 17 осіб (у тому числі - 9 спортсменів, 4 юніори, 3 тренери, массажист, офіційна особа) прийняла участь у цьому важливому спортивному заході.

Всього участь у чемпіонаті Європи прийняли представники 11 країн.

В перший день змагань програма змагань була насиченою – зранку естафета мікс, в якій беруть участь по 4 представники від країни - 2 чоловіки та 2 жінки. Ввечері – спринт.

Естафету бігли в мальовничому центральному міському парку м. Оломоуц.

Змагання були динамічні, до останнього, четвертого етапу Україна боролась за перемогу, але в підсумку - друге місце. Склад команди – Я.Мельник, Р.Ніколаєнко, О.Санькін,Т. Біда.

Ввечері, спринт проходив вулицями центральної частини старовинного міста Простейов. Наші спортсмени виступили гідно. 2 місце у чоловіків посів Н.Суренян, 2 та 3 місце у жінок Я.Мельник та Т.Біда.

Порадували юніори – 1 місце В.Федосеєнко, 2 місце Ю.Видиборець.

Другий день змагань – довга дистанція. Лісовий масив з крутими схилами, великими ярами вимагав від спортсменів гарної фізичної форми та витривалості. Тут гарно виступили наші жінки та юніори. 1 місце Я.Мельник, 3 місце Т.Біда. Юніори – 2 та 3 місце, Д.Левін та В.Федосеєнко. Серед юніорок 3 місце посіла А.Лянгузова.

Третій день змагань – середня дистанція. Ліс з різноманітною прохідністю, від чистого лісу до складних та важко прохідних ділянок. 2 місце посів ветеран та капітан команди О.Санькін. Також 2 місце посіла Т.Біда. У юніорів Д.Левін посів 3 місце.

Четвертий день змагань – естафета. Змагання проходили біля місцевого зоопарку. Тут ми сподівались на перші місця і у чоловіків і у жінок. Але виконати завдання змогли лише наполовину. Жінки зайняли 1 місце, в складі команди були М.Чехунова, Т.Біда,Я. Мельник. А чоловіки 2 місце. Склад команди – Д.Плахотнік, Р. Ніколаєнко, О.Санькін.

Загалом українська команда серед дорослих здобула 10 нагород – 2 золота, 6 срібла, 2 бронзи. Це неофіційне 2 командне місце.

Серед юніорів також друге неофіційне командне місце з 1 золотою, 2 срібною та 3 бронзовими медалями.

>>>ФОТОРЕПОРТАЖ<<<

Тренер зі спортивного орієнтування В.Ткаченко

Social Like