Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Наші орієнтувальники у «Київ-Опені»

Вже кілька років поспіль у м.Києві проводяться Відкриті змагання турніру «Київ-Опен» зі спортивного орієнтування серед здорових, в якому традиційно беруть участь кияни з інвалідністю зі слуху, а також більшість членів та кандидатів національної команди з інших міст України.

Цього разу змагання відбулися 01-02 жовтня 2016 року на середній дистанції (карта Мощун - місцевість являє собою ліс змішаного типу зі складними формами мікрорельєфу) та на дистанції спринт в історичному центрі міста Києва (Пейзажна алея), яка використовувалася для змагань з орієнтування вперше! Місцевість являє собою унікальне поєднання старих вулиць, проходів, закритих дворів з парковою зоною, яка представлена Замковою і Старокиївською горами, Пейзажною алеєю з крутими спусками і рослинністю різної прохідності. Саме на цій спринтерської дистанції в групі жіночої еліти сенсаційно виграла наша нечуюча спортсменка Яна Мельник.

У підсумковому заліку Яна Мельник зайняла почесне третє місце. За умовами змагань були підраховані бали за два дні змагань (на середній вона була третою).

Також відзначимо перемогу члена дефлімпійської команди України Санькіна Олександра в групі ветеранів (Ч35) в загальному заліку.

Більше фото про глухих спорстменів

 

О.Сквирський,

асистент представника СФГУ з орієнтування

Social Like
Joomla Plugins