Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Кубок України 2018 зі спортивного орієнтування

З 10 по 12 листопада 2018 року у м. Києві відбувся Кубок України зі спортивного орієнтування серед глухих спортсменів. Брали участь 49 спортсменів (з них 17 жін., 32 чол.) з 6 регіонів України (Закарпатська, Харківська, Чернівецька, Дніпровська, Івано-Франківська та м. Київ).

Суддівська колегія забезпечувала чіпами SPORTident AIR+. Тепер спортсмени могли не зупиняти біля контрольного пункту, так як чіп автоматично (за допомогою блимаючого світлового діоду) зафіксував взяття спортсменом при наближенні до станції контрольного пункту, а також перетину фінішної лінії. Це було по-сучасному, дуже зручно та швидко для виявлення результату змагань.

З організаційних питань немає зауваження до роботи суддівської колегії та представника Київського міського центру «Інваспорт». Всі працювали чітко та злагоджено. Змагання проводилися за містом, але недалеко від місця проживання спортсменів (Олімпійська база «Конча-Заспа»). Коротка дистанція була на місцевості «Жуків острів», а середня — в лісі «Конча-Заспа» біля с.Романків.

Ці нові райони карт були підготовлені у жовтні 2017 та 2018 роках відповідно, це було важливо для виявлення майстерності спортсменів. Це були останні старти сезону і підсумувався річний рейтинговий список орієнтувальників. Дуже приємно, що зросла конкуренція.

В Кубках перемогли спортсмени Артем Фокін та Ганна Федосєєва. Незважаючи на результат Кубку, лідери рейтингового списку (Яна Мельник та Дмитро Плахотнік) зберегли перші позиції в рейтингу за 2018 рік.

Протокол змагань [Завантажити]

Фоторепортаж 1 дня

Фоторепортаж 2 дня 

Рейтинг серед чоловіків [ТУТ]

Рейтинг серед жінок [ТУТ]

 

Представник СФГУ зі спортивного орієнтування

О.Сквірський

Social Like