Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2019 зі спортивного орієнтування | Онлайн результати

З 22 по 26 квітня 2019 р. у м. Харків відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед глухих за участю 52 спортсменів (з них 25 дорослих, в тому числі 9 жінок та 16 чоловіків; 13 осіб групи юніорів (ЧЖ-18) та 14 осіб групи юнаків (ЧЖ 16) з 7 регіонів (Закарпатська, Полтавська, Харківська, Чернівецька, Івано-Франківська, Дніпропетровська та м. Київ).

1 день - спринтерські дистанції (вранці особисті змагання; після обіду –естафетні змагання змішаного складу (мікс із 2 чоловіків та 2 жінок) відбулися у межах міста в районі ХТЗ та Лісопарку.

2 день - середня дистанція та 3 день – довга дистанція були десь за 40-50 км від міста (база відпочинку «Ялинка» та Мерефський ліс відповідно).

Останній четвертий день – естафети проходили в Бабаївському лісі.

Суддівська колегія та організатори впорались зі своєю роботою на гідному рівні. Були використані нові райони спортивних карт, спеціально виділених бюджетом для малювання саме до цих змагань. Це було важливо для відбору спортсменів для участі до чемпіонату світу, який відбудеться у серпні в Чехії. Особливо всіх учасників порадував результати змагань в системі он-лайн. Вболівальники, друзі та батьки могли дізнаватися результати спортсменів безпосередньо через веб-сайт СФГУ та мобільних телефонів.

Вперше в програмі чемпіонату України з’явилася вікова група ЧЖ16. Діти впоралися зі складними місцевостями і показали непогані результати. Це додало їм нових емоцій та мотивацій до серйозних тренувань та суперництва.

Коротке враження від тренерів:

Ткаченко Василь (старший тренер збірної команди України) - «Чемпіонат сподобався в першу чергу тим, що вперше в рамках чемпіонату України ми провели змагання в групах Ч16 та Ж16. Раніше юнаки бігали в групі ЧЖ18 з більш дорослими спортсменами. З одного боку це давало змогу молодим спортсменам поборотись з більш досвідченими. Але з іншого, молоді спортсмени повинні підвищувати свою майстерність поступово, змагаючись в своїй віковій групі. Змагання пройшли на високому організаційному та технічному рівні.»

Шимчук Руслан (тренер збірної команди України) - «Як господар змагань, на мене була покладена відповідальність за планування дистанцій. Тому постарався зробити максимум так, щоб спортсмени подолали найскладніші дистанції в технічному і фізичному плані. Як кажуть, «важко в навчанні - легко в бою» перед світовим чемпіонатом в Чехії.»

Коченюк Микола (тренер юніорської збірної команди України) - «Для мене було найважливіше дистанції, і я задоволений. Начальник дистанції (Шимчук) - красень. Для ЧЖ18 мають бути дистанції цікаві, так і було. Деякі скаржилися, що маршрути були надскладні, але треба розуміти, що юніори - це вже майже кандидати дорослої збірної, тому і дистанції мають бути відповідні.»

Лаврик Олег (провідний тренер Укрцентру «Інваспорт»): - «Як представник Укрцентру «Інваспорт» та СФГУ брав участь у двох заходах всеукраїнського рівня у місті Харкові, спочатку з футболу, потім у змаганні зі спортивного орієнтування. Команда колективу Харківського облцентру «Інваспорт» відповідально і злагождено організували ці заходи. Церемонія відкриття і закриття пройшли урочисто, в лісі були підняття національного прапору та виконання гімну України жестовою мовою. Бездоганно забезпечувався транспортне перевезення і сурдопереклад. Біля готелю багато мережів громадського закладу, де спортсмени могли поруч на вибір поїсти. Не було скарг і зауважень до роботи суддівської колегії та оргкомітету. Щира подяка всім, хто допоміг провести чемпіонат на високому рівні!»

За результатами змагань Ви можете ознайомитися за посиланням:

https://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=ru&comp=15394

https://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=ru&comp=15394

https://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=ru&comp=15349

https://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=ru&comp=15381

Ще більше фотографії за посиланням [Лінк 1] [Лінк 2]

О.Сквірський,

Технічний представник СФГУ зі спортивного орієнтування

Social Like