Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів

 

На початку листопада, 1 та 2 числа цього року в спортивному залі Житомирської обласної організації УТОГ відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з волейболу ветеранів спорту серед спортсменів з порушеннями слуху. Головним завданням заходу стали: пропаганда здорового способу життя, обмін досвідом між командами різних регіонів, зміцнення дружніх спортивних зв’язків між командами серед молоді за вадами слуху та заохочення до активних занять фізичною культурою і спортом.

Відкриття турніру розпочалось під державний гімн України, який виконали в національному одязі учні Березівського навчального реабілітаційного центру.

Після першого дня змагань за 3 і 4 місця боротьба розгорнулася між командами міст Києва та Одеси. В минулому багато спортсменів цих команд були членами збірної команди з волейболу серед нечуючих і знають слабкі та сильні сторони кожного гравця, тому і боролися за кожний м’яч і гра була видовищною. Третє місце в результаті спортивної боротьби посіла команда міста Одеса.

В фіналі зустрілися команди міст Житомира та Ужгорода. З рахунком 2-1 перемогла команда ветеранів міста Житомира, яка під час нагородження урочисто передала естафету аналогічних змагань на 2015 рік в місто Ужгород. Хочеться побажати, щоб в наступних змаганнях прийняло участь більша кількість команд, в тому числі і з інших регіонів України.

Захід організований Житомирським регіональним центром з фізичної культури та спорту інвалідів ІНВАСПОРТ, Житомирською обласною спортивною федерацією глухих, Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Житомирською обласною організацією УТОГ за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту.

Більше фото ТУТ

Секретаріат СФГУ

Social Like