Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ 2014 р. (ЧОЛОВІКИ)

З 15 по 19 листопада 2014 р. у спортивному комплексі “УТОГ”, що розташованій в Пущі-Водиці відбувся чемпіонат України 2014 серед спортсменів з порушеннями слуху. В чемпіонаті прийняли участь 8 чоловічих команд з різних куточків України. Ці команди були розподілени на дві підгрупи по чотири команди, а саме:

Підгрупа А:

Житомирська обл.;

Рівненська обл.;

Одеська обл.;

Київська обл.

Підгрупа Б:

м.Київ;

Дніпропетровська обл.;

Херсонська обл.;

Закарпатська обл.

В підгрупах команди зіграли по колу між собою і визначили свої місця в підгрупах. В ¼ финалі зустрілися команди які зайняли перші місця в одній підгрупі і 4 місця в іншій підгрупі та 2 місця в одній підгрупі і 3 місця в інший підгрупі. В грі виізначилися півфіналісти, ними стали команди Житомирської та Київської областей, а також м.Київа та Рівненської області. Півфінали закінчилися с однаковими рахунками 3:0 на користь команд Житомирської області та м.Києва. В грі за 3-4 місця, команда Київської області з рахунком 3: 0 обіграла команду Рівненської області.

Фото 1. Команда Київської області, яка зайняла 3 місце.

Фото 2. Команда Житомирської області, яка зайняла 2 місце.

Фото 3. Команда м.Києва, яка зайняла 1 місце.

В фіналі команда м.Києва після впертої боротьби обіграла комнаду Житомирської області з рахунком 3:1 і отримала звання чемпіона України 2014 року. У ході турніру кращим гравцем чемпіонату України 2014 р. визнали Белоблоцького О.(м.Київ).

Фото 4. Кращий гравець чемпіонату України - Белоблоцький О.

ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ (ДИВИТЬСЯ ТУТ)

ДОДАТКОВІ ФОТО (ДИВИТЬСЯ ТУТ)

 

Тренер чоловічої команди з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху

Грицюта Ю.М.

Social Like