Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки І-ой Ліги чемпіонів з волейболу

З 10 по 14 грудня 2014 року в м.Пезаро (Італія) відбулися ігри I Ліги Чемпіонів з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Україну представляли три команди: жіноча команда Києва та чоловічі команди з Києва та Житомира.

Для спортсменів це були нелегкі і насичені три дні - в день було по дві гри, на яких довелося викладатися повністю, до останніх сил! Суперницями наших українських дівчат стали команди з Калуги (Росія), Анкони (Італія), Будапешта (Угорщина) і Бордеукса (Франція). Перша гра в них була з італійками, яку українки в нелегкій грі, на жаль, програли з рахунком 1:3. Але, всі наступні ігри закінчилися безперечними перемогами українок! У фіналі українська команда жінок знову зустрілася з італійками. Перші дві партії наші дівчата перемагали і здавалося б вже, що третя партія буде останньою і переможною, але раптово команда з Анкони зрівняла рахунок. Гра була в напрузі до самої останньої хвилини - останню, вирішальну п'яту партію наші дівчата грали не шкодуючи себе, з єдиною метою - перемогти. І ця перемога була по-особливому значущою, адже її довелося досягти нелегким шляхом, долаючи помилки, болі в м'язах, втому.

Фото 1. Фінальна гра між командами "Київський регіон" (Київ) та "Анкона" (Італія)

1 день. Результати ігор
2 день. Результати ігор
Таблиця співвідношення ігор
3 день. Результати ігор
Підсумкові місця

Не менш захоплюючими стали групові та фінальні ігри серед чоловіків. І якщо команда Києва виграла абсолютно всі групові ігри, навіть з російськими суперниками з Новосибірська, то житомирської команді довелося добре попотіти в грі з російськими здорованями від двох метрів ростом з Ханти-Мансійська, поступившись їм з рахунком 2:3. І, за іронією долі, у півфіналі українцям довелося грати з українцями, а російським зі своїми земляками. І, знову-таки, волею долі кияни вийшли у фінал з новосибірськими волейболістами, а житомирянам в боротьбі за третє місце знову довелося зіткнутися з ханти-мансійцямиі. І тут, якщо при першій зустрічі житомирська команда поступилася, то в цій грі за 3 місце російські спортсмени поступилися під натиском житомирян і програли з рахунком 3:0. І ось, довгоочікуваний і вирішальний фінал - Київ - Новосибірськ. Гра була не менш напруженою, ніхто не хотів поступатися, але все ж найсильнішими виявилися київські хлопці, вигравши з рахунком 3:1.

Фото 2. Фінальна гра між командами "Київський регіон" (Київ) та "Новосибірськ" (Росія)

Фото 3. Гра за 3 місце між командами "Житомирський регіон" (Житомир) та "Ханти-Мансійськ" (Росія)

1 день. Результати ігор
2 день. Результати ігор
Таблиця співвідношення ігор команд групи А
Таблиця співвідношення ігор команд групи В
3 день. Результати ігор

Підсумкові місця

За результатами турніру Сергій Бачурин (м.Житомир) був признаний “кращим блокуючим”, “кращим нападником” визнано Мірошникову Ірину (м.Київ), “кращим зв’язуючим” - Белоблоцького Олександра (м.Київ), а звання “кращих ліберо” отримали Касіцька Юлія (м.Київ) та Кузьменко Дмитро (м.Київ).

Фото 4. Кращі гравці.

Але на цьому не закінчилася поїздка волейболістів до Італії. Спортсмени не упустили прекрасної можливості познайомитися з прекрасною країною, її культурою та історією, відвідавши три знаменитих міста - Мілан, Флоренцію та Венецію.

Мілан запам'ятався площею Дуомо зі знаменитим Міланським собором.

Флоренція - місто художників, поетів, літераторів і знаменитих особистостей, відомих своїми творіннями на весь світ. Саме Флоренція дала світові таких гігантів як Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте, Галілей. Головною визначною пам'яткою міста є собор Санта-Марія-дель-Фіоре. Один тільки купол цього собору споруджували 15 років.

Ну, а Венеція - це просто мрія: місто, в якому здається, нібито зупинився час. Особливо вразила відсутність машин: весь існуючий транспорт був на воді - починаючи від водного таксі і закінчуючи катерами швидкої допомоги і поліції. У самому місті налічується близько 450 мостів самих різних форм, а також вулички в яких легко загубитися, навіть маючи в руках карту. І головна особливість Венеції - це маски, від різноманітності яких просто розбігалися очі - кожна з них - справжній витвір мистецтва.

Вражень у кожного залишилося багато, адже в Італію неможливо не закохатися - прекрасна країна, яка подарувала всім не тільки перемогу на змаганнях, а й приємні спогади.

Додаткові фото ТУТ

Представник СФГУ з волейболу Лайло А. та асистентка СФГУ Андрієнко М.

Social Like
Joomla Plugins