Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Турнір з волейболу серед ветеранів

З 23 по 24 жовтня 1015 року у столиці Естонії м.Таллін відбувся міжнародний турнір ветеранів з волейболу серед спортсменів із вадами слуху. Україну серед чоловіків представляли спортсмени команди ”Житомир”, а саме : Будзінський Р., Розбицький В., Помінчук О., Дейнека Л., Бондарчук Р., Пивоваров Г., Гоменюк В. та представник Дем’янчук В. Жіночу команду України представляли спортсмени команди ”Київ” Ярошевська Т., Копанова Н., Нашивочнікова О., Солярук Ю., Храмцова Н., Пономарьова О., Дергунова І. та представник команди - голова київського волейбольного клубу Лайло А..

На турнір прибуло 6 команд : з України – ”Житомир”, Білорусії – ”Мінськ”, дві команди від Росії – ”Москва” та ”Санкт-Петербург”, Литви – ”Вільнюс” та Естонії – ”Таллін”.

Команда ”Житомир”виграла у команд ”Мінськ” та “Таллін” з рахунком 2:0. У півфіналі команда ”Житомир” зустрілася з командою ”Москва” та перемогла їх з рахунком 2:0, у фіналі з командою ”Мінськ”, рахунок: 2:0.

Призери турніру серед чоловіків:

1 місце - Житомир (Україна);

2 місце - Мінськ (Білорусь);

3 місце - Санкт-Петербург (Росія).

Кубок міжнародного турніру привезли до Житомира. Спортсмени, які приймали участь у цьому турнірі, доклали максимум зусиль, щоб відчути гордість за нашу країну та ще раз підтвердити свою майстерність, професіоналізм та патріотизм.

В підгрупі киянки перемогли Санкт-Петербург 2:1, Вільнюс 2:0, потім переграли в півфіналі Московську область - 2:0. Але поступилися у фіналі команді Мінськ 0:2 і в неї 2-ге почесне місце.

Призери турніру серед жінок:

1 місце - Мінськ (Білорусь);

2 місце - Київ (Україна);

3 місце - Москва (Росія).

 

ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

ФОТОРЕПОРТАЖ
         

 

Представник СФГУ з волейболу Лайло А.

Social Like
Joomla Plugins