Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки 2-ої Ліги чемпіонів - 2015 з волейболу

З 25 по 28 листопада 2015 року в м.Брюгге (Бельгія) відбувся 2-й турнір Ліги Чемпіонів з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Україну представляли дві команди: жіноча команда (Семізенко Інга, Мосійчук Іріна, Касіцька Юлія, Задорожня Крістіна, Касіцька Ангеліна, Балог Каріна, Нікуліна Маріна, Рідош Христина, Юрченко Ірина, тренери Касіцький Леонід, Остапенко Миколай) та чоловіча команда Києва (Прохорчук Олександр, Ренькас Дмитро, Полторацький Олександр, Бачурін Сергій, Загородній Ігор, Зеленський Володимир, Кошкаров Олексій, Радченко Валерій, Нікіфоров Ілля, тренери: Лайло Андрій, Грицюта Юрій).

Суперниками киянок були клуби: FSV Zwickau (Німеччина), команда Москви (Росія) і GBU Московська область (Росія). Ігри з трьома суперниками на протязі 3-х ній обіцяли нелегку боротьбу за чемпіонство. Інтригу в суперництво додавало те, що не всі основні гравці м.Києва змогли взяти участь у цьому престижному турнірі (були поважні причини). Перемоги у попередньому турі з рахунком 3:0 над командами GBU Московська область, м.Москви і GSV Zwiskau - це результат згуртованої колективної гри нашої команди, потужної атаки, злагодженої подачі і надійної гри в захисті, а також чітких прийомів, які забезпечили ліберо команди - Касіцька Ю., Задорожня К., Рідош К. З точних передач Мосейчук І. та Касіцька А. успішно завершували атаки Семізенко І., Балог К., Нікуліна М. Особливо результативним елементом команди була складна подача, яка руйнувала всі задумані схеми супротивника в нападі. Саме на цей елемент звертав особливу увагу тренер. У результаті в 3-х іграх саме з подач було виграно 38 очок. Фінал з командою Московської області почався з агресивного нападу в грі з боку суперника, у яких особливо успішними були атаки через треті зону з коротких пасів.

У суперника в першому партії вдало складалася гра у всіх елементах, а у нашої команди ніяк не ладився блок і не виходила складна подача. І тільки після тренерських коригувань, у грі поступово починала змінюватися ситуація. Перша партія була програна. У другій партії ініціатива перейшла на нашу сторону, киянки ускладнили подачі (і за гру виграли 18 очок) надійно грали на прийомі і в захисті, налагодився блок (14 очок), більш якісно і точніше грала Мосейчук І., з передач якої успішно завершували атаки Задорожня К. (10), Нікуліна М. (8), Семізенко І. (4), Балог К. (6). Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь киянок.

У чоловічій першості брали участь 5 команд: Сузер (Туреччина), Сургут (Росія), Київ (Україна), Ессен (Німеччина), Брюгге (Бельгія). На першому етапі команди грали за коловою системою, по дві гри в день. У перший день першу гру команда м.Києва грала з командою Сургута і програла з рахунком 0:3. По ходу матчу було зроблено багато технічних і тактичних помилок. Проаналізувавши їх, 3 гри які залишилося команда провела більш зібрано й відповідально та виграла з однаковим рахунком 3:0. Команда Сургута так само виграла три гри з рахунком 3:0 зайняла 1 місце на першому етапі, а команда Києва 2 місце. Ці ж команди грали фінал між собою. Фінал вийшов більш інтригуючим. Програючи за партіями 0:2 команда Києва проявила характер і силу волі до перемоги. Вона змогла переламати хід гри і виграти три партії і гру в цілому, що дозволило команді стати чемпіоном другий рік поспіль.

За третє місце боролися команди Німеччини, Туреччини та Бельгії, де у впертій боротьбі третє місце завоювала команда Ессен (Німеччина).

У ході турніру доводилося грати по дві ігри в день, тому були задіяні всі гравці команди, які проявляли фізичні і морально-вольові якості.

По закінчені турніру були визначені:

- Кращий блокуючий - Прохорчук Олександр;

- Кращий нападаючий - Полторацький Олександр та Семізенко Інга;

- Кращий ліберо - Ренькас Дмитро та Касіцька Юлія;

- Кращий універсальний гравець (MVP) стала Задорожня Крістіна.

Керівництву СФГУ хочу висловити велику подяку за надану можливість команді взяти участь у цьому турнірі, де молоді недосвідчені спортсмени отримали міжнародний досвід, а досвідчені спортсмени - ігрову практику на міжнародному рівні.

У процесі поїздки у вільний від ігор час команда провела екскурсії в м.Брюгге, а так само в м.Амстердам звідки і повернулася в м.Київ.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Тренер з волейболу Грицюта Юрій.

Social Like
Joomla Plugins