Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

III-Всеукраїнський турнір з волейболу серед глухих спортсменів-ветеранів

З 09 по 11 грудня 2016 в м.Одесі проводився III-Всеукраїнський турнір з волейболу серед глухих спортсменів-ветеранів. У турнірі взяли участь 3 жіночі (Закарпатська обл., Одеська обл., м.Київ) та 4 чоловічі команди (Житомирська обл., Закарпатська обл., Одеська обл., м. Київ).

На урочистому заході були присутні: представник СФГУ І.П.Кулаков, президент Одеського осередку СФГУ С.В.Герасимов, начальник відділу Одеського відділення Фонду соціального захисту інвалідів С.В.Берлізова, голова Одеської обласної організації УТОГ А.В.Бабин, заступник начальника Одеського обл.центру «Інваспорт» Г.І.Гаврушенко, начальник робіт з фізичної культури і спорту в Одеській області П.М.Веснянко, головний тренер збірної команди України з боротьби Д.А.Антонов, куратор з дефтхеквондо України А.А.Седракян.

Представник СФГУ І.П.Кулаков привітав Д.А.Антонова з нагоди 70- річчя з дня народження та вручив подяку за багаторічну сумлінну працю і вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту серед глухих в Україні, сприяння у вихованні молодого покоління і підготовці глухих спортсменів.

Ігри проходили за системою одне коло в одеському спортзалі УТОГ.

Результати турніру серед жіночих команд:

1 місце - Київ;

2 місце - Одеська обл.;

3 місце - Закарпатська обл.

Результати турніру серед чоловічих команд:

1 місце - Житомирська обл.;

2 місце - Одеська обл.;

3 місце - Закарпатська обл.;

4 місце - Київ.

Команди-переможниці турніру нагороджені перехідними кубками та дипломами, а гравці медалями. Всі учасники турніру висловлюють щиру подяку СФГУ і Фонду соціального захисту інвалідів за надану фінансову допомогу в проведенні турніру з волейболу та проживанні в готелі. У наступному 2017 році, змагання серед глухих спортсменів ветеранів пройдуть в м.Києві.

 

>>>Таблиця результатів<<<

>>>Фоторепортаж<<<

Спецкор А.Кошкаров.

Social Like