Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Звіт з волейболу серед аматорських жіночих команд.

  У фінальному двобої до 2-х перемог в суботньому матчі 12.04.2014року з рахунком 3:1 команда дівчат коледжу легкої промисловості з вадами слуху перемогли та стали чемпіонатами київської волейбольної загальної ліги другого дівізіону.

  В складі команди ККЛП більша половина гравців молоді дівчата, які навчаються в цьому закладі це: Балог Каріна, Бадіда Марія, Семізенко Інга, Ніколаєнко Ірина, Малета Ємілія, Мосійчук Ірина, Нагібіна Наталія. Вперше випробовували свої вміння та навички в змагання такого рівня: Касіцька Ангеліна, яка виконувала функцію розігруючого, Солдатенко Олександра та Капаниця Катерина. Допомогали здолати суперників особливо в півфіналі та фіналі більш досвідченні гравці: Мірошнікова Ірина, Тураєва Анжела, Задорожня Крістіна, Нікуліна Марина і Юрченко Ірина

 В минулому сезоні наша команда грала у фіналі кубку та чемпіонаті КЗВЛ першого девізіону і на майданчику грали гравці старшого покоління, команда готувалась до Дефлімпійських ігор де успішно виступила.

  Дивлячись у майбутнє, та ставлячи завдання на перспективу вирішено було зробити акцент на молодь. Дати можливість молодим гравцям спробувати свої сили в змаганнях такого рівня, тому і виникла ідея почати з другого дивізіону.

  На першому етапі ігри проходили в підгрупах де ми зустрічались с 4-ма командами по два рази. В цих іграх в основному складі виходили на майданчик Балог Катерина, Бадіда Марія, Касіцька Ангеліна, Ніколаєнко Ірина, Солдатенко Олександра та Капаниця Катерина. Їм приходилось самостійно вирішувати поставлені перед ними нелегкі завдання та набувати ігрового досвіду, але іншого шляху для підвищення майстерності просто не існує. Можна сказати із в певністю що молодь не підвела, а показала що в не далекому майбутньому вони складуть конкуренцію досвідченим гравцями. Молодь навчалась виконувати поставлені тренером завдання тактичного та психологічного плану,це було для них не завжди легко, але завдяки теплій та дружній атмосфері, яка присутня в команді між гравцями старшого і молодшого покоління в найближчий час в збірний команді України з вадами слуху з’являться нові призвіща.

  В фіналі нашим суперником була досвідчена команда «Літаючий м’яч», яка в першому матчі показала своїм настроєм що вона боротиметься за золото, тому перша партія проходила в запеклій боротьбі і закінчилась з рахунком 26:24 на користь наших дівчат. Перший матч закінчився із рахунком 3:0, але всі партії приходилось вигравати в напруженій боротьбі.

  Повторний матч закінчився з рахунком 3:1 на нашу користь. Команда добре підготувалась до цієї гри, а впевненість у перемозі дала можливість спробувати свої сили і молоді це: Бадіда М., Балог К., Касіцькій А. Павлюченко А, Ніколаєнко Ірині.

  Вітаємо нащіх дівчат та головного тренера Касіцького Л.Ф., тренера Остапенко М.П.,та представника Білоконь В.І. з перемогою у другому дивізіоні та бажаємо нових успіхів в наступному сезоні в першому дивізіоні.

 

sky

 

sky

 

 

sky

 

 

sky

 

 

sky

 

 

sky

 

Секретаріат СФГУ

Social Like