Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ГЛУХИХ ВЕТЕРАНІВ У МІНСЬКУ

У м.Мінськ (Білорусь) з 19 по 21 жовтня 2017 року відбулися щорічні міжнародні ветеранські змагання з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Склад української жіночої команди: І.Дергунова, Н.Храмцова, О.Пономарьова, Н.Копанова, Ю.Солярук, Е.Нашивочнікова, Г.Федорчак-Янчукова, Н.Зінченко.

Склад української чоловічої команди: Р.Будзинский, О.Помінчук, Р.Бондарчук, Л.Дейнеко, В.Розбицький, В.Юрьев, В.Гоменчук.

Україна, Росія, Білорусь, Литва - команди з цих країн знову зустрілися один з одним і змагання проходили в теплій, дружній атмосфері.

Жіночій команді з Києва нарешті вдалося посісти перше місце! Друге місце зайняла команда з Мінська, третє - з Московської області, четверте - з Санкт-Петербурга, п'яте - з Вільнюса.

Чоловіча команда з Житомира як і раніше - на першому місці! Друге місце - Мінськ, третє - Зеленоград, четверте - Санкт-Петербург, п'яте - Вільнюс.

Всі учасники залишилися задоволеними прекрасною організацією заходу ветеранського змагання. Наступні ігри пройдуть в 2018 році у м.Таллін (Естонія). До нових зустрічей!

О.Пономарьова

Social Like