Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Всеукраїнський турнир з волейболу. Підсумки.

У спортивному комплексі УТОГ, який розташований у києвській Пущі-Водиці, з 01 по 03 грудня 2017 року відбувся щорічний всеукраїнський турнир з волейболу серед команд спортсменів-ветеранів з порушеннями слуху (чоловіки та жінки).

Ветеранський волейбольний рух в Україні серед спортсменів з порушенням слуху набирає обертів - в цьому році кількість команд збільшилась: приїхали команди з Києва, Житомира, Одеси, Дніпра, Ужгорода, Полтави.

Змагання пройшли на чудовому рівні та в дружній атмосфері. Це той момент, коли вік не відчувається. Коли, завдяки волейболу, русі, емоціям, усі почувають себе наповненими молодістю та енергією.

Результати змагань:

Чоловіки.

1 місце - Житомирська обл.

2 місце - м.Київ

3 місце - Одеська обл.

4 місце - Закарпатська обл.

5 місце - Полтавська обл.

Жінки.

1 місце - м.Київ

2 місце - Житомирська обл.

3 місце - Закарпатська обл.

4 місце - Дніпропетровська обл.

5 місце - Одеська обл.

Також дуже чудово та цікаво пройшов бенкет на честь турниру. Завдяки чудовому колективу з театру "Райдуга", а саме - Валерію Марущаку, Світлані Гікавій, Віталію Науменко та Володимиру Ковалю на банкеті була чудова атмосфера, де актори своїми цікавими сценками та конкурсами створили на майбутнє приємні спогади у усіх учасників турниру.

Отож, наступний турнир у 2018 році відбудеться у м.Житомир. Запрошуємо усіх охочих із різних міст приєднатися до нашого ветеранського руху з волейболу.

Social Like