Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки спартакіади «Повір у себе» | Волейбол

Завершилися відбіркові змагання ХХV Спартакіади «Повір у себе» серед глухих дівчат, які проходили в спорткомплексі «Зінедін» з 15 по 20 квітня в с. Баранинці, Закарпатської області.

В цьому заході взяли участь 8 команд, а саме: Закарпатська область, Житомирська область, Кіровоградська область, Тернопільська область, Рівненська область, Полтавська область, Одеська область та м.Київ.

Вісім команд боролися за отримання 4-х путівок на фінальні змагання, які пройдуть в м.Одеса, з 29 травня по 18 червня 2018.

Всі 8 команд розділилися на 2 групи «по-змійці» від торішніх результатів фінальних змагань 2017р. і таким чином утворилися:

група «А»:

-Житомирська обл., Полтавська обл., Тернопільська обл., Рівненська обл.,

група «В»:

- Кіровоградська обл., Закарпатська обл. , Одеська обл., м. Київ.

Ігри проводилися за коловою системою: переможці груп «А» і «В» виходять на фінальні змагання, а команди які виходять на другі та треті місцяв групах «А» і «В» борються за дві путівки.

На перший день спортсмени всіх команд здали контрольні нормативи загальної фізичної підготовки- човниковий біг 4х9м., стрибки з місця в довжину та кількість піднімання тулуба в сід за 30 с.

Кращі результати фізичної підготовки показали спортсмени команд Житомирської обл., м. Києва та Рівненської обл. Гравець Софія Яцькова (Тернопільська обл.) показала кращі результати в стрибку з місця в довжину 2.37 м. піднімання тулуба в сід за 30 с - 29 разів, а гравець з Одеської обл. Христина Ганзюк -  човниковий біг на 4х9 м. виконала за 10,01с. Після кругової системи переможці груп «А» і «В» - команди Житомирської обл. та м. Київ, які обіграли всіх суперників, вийшли на фінальні змагання.

Останні матчі показали наступні результати:

Закарпатська (2В) - Полтавська (3А) -2:0;

Кіровоградська (3В)-Тернопільська (2А) 2:.1.

Путівки на участь у фінальних змаганнях отримали команди м. Києва, Житомирської, Закарпатської та Кіровоградської областей.

Вельми дякуємо керівництву Закарпатського регіонального центру «Інваспорт» та спорткомплексу «Зінедін» за відмінну організацію проведення відбіркових змагань «Повір у себе».

ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

Результати змагань
{/spoiles}

Фоторепортаж

 Команда Житомирської області.

 Команда Рівненської області.

 Команда Кіровоградської області.

 Команда Одеської області.

Команда  м.Києва.

Представник СФГУ з волейболу

А.Лайло.

Social Like
Joomla Plugins