Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2019 з волейболу (жінки)

У спортивному комплексі Тернопільського Національного педагогічному університеті імені В. Гнатюка, з 15 по 20 квітня 2019 р., пройшов чемпіонат України з волейболу (жінки) серед глухих спортсменів.

Участь у турнірі взяли команди: Закарпатської обл., Кіровоградської обл., Житомирської обл., Одеської обл., Тернопільської обл. та м. Київ.

Необхідно відмітити, що у Тернополі вперше провели чемпіонат України з волейболу серед глухих спортсменів, організатори продемонстрували високий професіоналізм в проведенні змагань такого рівня.

Гостинні господарі забезпечили проживання спортсменів, тренерів та суддів чемпіонату країни в найкращому готелі "Галичина" . Місце проведення чемпіонату розташоване в кроковій доступності для спортсменів з порушеннями слуху. Все це налаштовувало учасників тільки на те, щоб вони змогли проявити себе на найвищому рівні.

Слід відмітити, що чемпіонат України з волейболу серед глухих спортсменів обслуговували судді міжнародної, національної та 1 категорій. На належному рівні була робота головного судді та головного секретаря. Вся інформація про хід змагань знаходилась на видному місці та подавалась вчасно.

На відкриття змагань були запрошені офіційні представники області, міста, та університету, які виступали перед учасниками параду і бажали їм успішних ігор.

З вітальним словом та побажаннями до учасників змагань звернулися (перекладач жестової мови Любов Лукасевич):

- Священник Отець Ігор з жестовою мовою;

- Президент спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький;

- Начальник Тернопільського центру " Інваспорт" Олег Юзчишин;

- Декан Тернопільського Національного педагогічному університеті імені В. Гнатюка, факультет "Фізичне виховання" Володимир Омеляненко;

- Голова Тернопільської обласної організації УТОГ Надія Коцовська;

- Старший тренер збірної команди України по волейболу серед глухих спортсменів Микола Остапенко;

- Головний суддя національної категорії Роман Цвіль;

Після виступів, був піднятий прапор та пролунав гімн України. Після закінчення церемонії відкриття відбулося виступ художної самодіяльності. Місцеві телекомпанії освітлювали цей захід, вели зйомки ігор та брали інтерв’ю у спортсменок.

Команди змагались по колової системи.

Результати змагань:

І - місце м.Київ;

ІІ - місце Тернопільська обл.;

ІІІ - місце Одеська обл.;

4 - місце Закарпатська обл.;

5 - місце Житомирська обл.;

6 - місце Кіровоградська обл.

Переможців змагань нагороджували: президент спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький, старший тренер збірної команди України по волейболу Микола Остапенко, начальник Тернопільського центру "Інваспорт" Олег Юзчишин.

Наші вітання переможцям, призерам та їх тренерам.

Окремих слів вдячності спонсорам:

- Голови наглядової ради корпорації "Опілля" Ярослав Джоджик;

- Директору ТОВ "Пивоварня Опілля" Омелян Багрій;

- Директору ТОВ "Тернопільхлібпром" Людмила Сінькевич.

Відразу після чемпіонату України буде проходити навчально тренувальний збір для підготовки до чемпіонату Європи, який відбудеться з 06 по 16 червня 2019 року.

Побажаємо дівчатам і тренерам удачі в підготовці до ЧЄ!

Представник СФГУ з волейболу (жінки)

Юлія Топчієва

Фотогалерея

 

Social Like
Joomla Plugins