Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

ДО УВАГИ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ ЧЕМПІОНАТУ З ТХЕКВОНДО

Проведення чемпіонату України з тхеквондо серед спортсменів з порушеннями слуху відбудеться в ДП ОНСЦ «БАЗА «КОНЧА-ЗАСПА » (Київська обл., Столичне шосе 19), на територію якої доступ обмежений і вхід тільки по відповідних посвіченнях.

Для відвідування вболівальниками чемпіонату України з тхеквондо серед спортсменів з порушеннями слуху, СФГУ буде направляти організаторам відповідний список охочих.

Секретаріат Спортивної федерації глухих України просить вболівальників, які мають бажання та планують відвідати чемпіонат України з тхеквондо серед спортсменів з порушеннями слуху, який відбудеться о 9 годині ранку 12 вересня 2014 р. заздалегідь, до 10 вересня 2014 року включно, зареєструватися в секретаріаті СФГУ.

Інформацію про бажання відвідати, призвище, ім’я та по батькові вболівальника чемпіонату просимо надавати менеджеру СФГУ Кулеш Марині на телефон +380965334715 (SMS), або на електрону пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стороннім і особам, які не зареєстровані на відвідування вищевказаного змагання та не включеним в список відвідувачів чемпіонату 12 вересня 2014 р., вхід до ДП ОНСЦ ”БАЗА “КОНЧА-ЗАСПА” ЗАКРИТИЙ!

РЕЄСТРАЦІЯ ГЛЯДАЧІВ - ДО 10 ВЕРЕСНЯ 2014 р. ВКЛЮЧНО!!!

 

Секретаріат СФГУ

Social Like