Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Про Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Воїна Небесної сотні Дмитра Максимова

Дворазовий призер Дефлімпійських ігор в Софії, дворазовий призер чемпіонату світу з дзюдо Дмитро Максимов - Герой України, який загинув у лютому 2014 року, закривши собою друзів від вибуху гранати, яку спецпризначенці кинули в мітингувальників.

Щоб вшанувати його світлу пам'ять - справжнього героя та воїна Небесної сотні - його героїзм та відвагу, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» спільно зі Спортивною федерацією глухих України 02 квітня 2017 року вже вчетверте провели Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед глухих, пам’яті Воїна Небесної сотні Дмитра Максимова у спортивному залі університету Державної фіскальної служби України в м. Ірпінь.

У цьому турнірі взяли участь 44 спортсмени (26 чоловіків та 18 жінок) з 11 областей України, а саме з Житомирської, Одеської, Сумської, Рівненської, Миколаївської, Донецької, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Херсонської обл., м. Києва та Республіки Білорусь.


На церемонії відкриття були присутні почесні гості:

1) Сушкевич Валерій Михайлович - Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України.

2) Бурий Ігор Миколайович - заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

3) Лаврик Олег Анатолійович - віце-президент Спортивної федерації глухих України.

4) Малинський Ігор Йосипович – директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України.

5) Пілевич Оксана Анатоліївна – директор Ірпінського державного коледжу економіки та права.

6) Андрійцев Валерій Олександрович - український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор.

7) Максимова Лідія Антонівна – мати Дмитра та його сестричка Ульяна, та інші представники Міністерства молоді і спорту України та інші.

Змагання проводились у таких вагових категоріях:

Чоловіки - 60 кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг та + 100 кг;

Жінки – 48 кг, 52 кг, 57 кг, 63 кг, 70 кг та + 78 кг.

Під час нагородження чемпіони та призери змагань отримали медалі та дипломи.

Кубок «Найкращому спортсмену турніру від Спортивної федерації глухих України» отримав Нетяга Лука (Житомирська обл.) – кандидат у майстри спорту України з дзюдо.

Кубок «Найкращій спортсменці турніру від Спортивної федерації глухих України» отримала Довбищук Ксенія (Харківська обл.) - майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, чемпіонка Європи 2015 р., м. Єреван (Вірменія).

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали: ДИВ. ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

ФОТОРЕПОРТАЖ

Головний секретар змагань

М.П.Кулеш .

Фото УДФСУ

Social Like
Joomla Plugins