Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки відкритого Всеукраїнського турніру з дзюдо пам’яті Дмитра Максимова

23 травня 2018 року, в спорткомплексі університету Державної фіскальної служби України провів традиційний Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед глухих спортсменів .

У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з різних областей України та Республіки Білорусь. Такий турнір проводиться в Україні щорічно вже п’яте.

Учасників турніру вітали поважні особи з числа керівних працівників спорту м.Ірпеня, керівництво Національного Університету Державної фіскальної служби України, тренери і фахівці Київскої обласної федерації дзюдо, працівники Київського міського центру фізичної культури і спорт у інвалідів “Інваспорт”, а також майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України Карен Балаян, особистий наставник та тренер Дмитра Максимова та мати Дмитра – Лідія Максимова.

Мати Дмитра – Лідія Максимова

Серед них були представники СФГУ, а саме: перший віце-президент Спортивної федерації глухих України О.А. Лаврик та представник СФГУ зі східних єдиноборств - О.М.Земечев.

Головний суддя змагань оголосив V Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Героя України Дмитра Максимова відкритим. Боротьба на татамі була запеклою, кожен із учасників намагався вибороти перемогу.

Змагання проводились у таких вагових категоріях:

Чоловіки - 60 кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг та + 100 кг;

Жінки – 48 кг, 52 кг, 57 кг, 63 кг, 70 кг та + 78 кг.

Під час нагородження чемпіони та призери змагань отримали медалі та дипломи.

>>>ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ<<<

Кубок «Найкращому спортсмену від Спортивної федерації глухих України» отримав Владислав Мозирев (Харківська обл.) – заслужений майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер Дефлімпійськіх ігор 2017 м.Самсун (Туреччина).

Кубок «Найкращій спортсменці від Спортивної федерації глухих України» отримала Марія Бала (Тернопільська обл.) - майстер спорту України з дзюдо, чемпіонка Дефлімпійськіх ігор 2017 м.Самсун (Туреччина).

Герої не вмирають! Хай пам’ять про Дмитра Максимова згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю для спортивних перемог та для зміцнення нашої держави.

Фоторепортаж

Social Like
Joomla Plugins