Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Вибороли срібло у мас-старті у сьомий день змагань Дефлімпіади-2015

Сьогодні, 4 квітня, за день до завершення Ігор, національна дефлімпійська збірна команда знову була дуже близькою до золотої нагороди проте нашим лижникам-чоловікам на фініші мас-старту на дистанції 15 км вдалось вибороти у красивій безкомпромісній боротьбі за першість Дефлімпіади-2015 срібло. У дівчат у мас-старті на дистанції 10 км найвищий український результат: 4 місце у Пишняк Аліси. Таким чином, у доробку команди завдяки сьогоднішньому сріблу Андрія Андріїшина (різниця з лідером у 4,8 с, причому, друге та третє коло дистанції Андрій був першим, лише перед фінішем спортивна фортуна посміхнулась росіянину) - 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

Фото 1. Андріїши.н Андрій.

Фото 2.(Зліва направо) президент СФГУ Касіцький Л.Ф., спортсмен Андріїшин А., начальник Укрцентру "Інваспорт" Скугарева О.А.

Завтра зранку національна дефлімпійська збірна команда України ще виступатиме у гірськолижному спуску, у слаломі. А увечері відбудеться церемонія закриття Делімпіади-2015.

Відтак, станом на 4 квітня, українці другі за загальною кількістю нагород та на 9 місці за кількістю золота (таблиця ТУТ).

За матеріалами прес-служби

Social Like