Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Урочиста церемонія зустрічі національної дефлімпійської збірної команди України

В аеропорту “Бориспіль”, 06 квітня 2015р. відбулася урочиста церемонія зустрічі національної дефлімпійської збірної команди України - учасниці 18-х зимових Дефлімпійських ігор, що відбулись у Ханти-Мансійську та Магнітогорську (Росія) з 28 березня по 5 квітня 2015 року.

В зустрічі були присутні Міністр молоді та спорту України - Жданов Ігор, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України - Сушкевич Валерій, члени національної дефлімпійської збірної команди України з зимових видів спорту, представники громадських та спортивних організацій інвалідів України, а також представники засобів масової інформації, родичі спортсменів та уболівальники.

Під час зустрічі відбулася прес-конференція, на якій були озвучені підсумки участі національної дефлімпійської збірної команди України в 18 зимових Дефлімпійських іграх та надані відповіді представникам засобів масової інформації. Нагадуємо, українські дефлімпійці на цих Іграх вибороли 8 медалей, а саме: 5 срібних та 3 бронзові.

Секретаріат СФГУ

Social Like