Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Всім до уваги!

У суботу, 27 вересня 2014 року, з 11:00 ранку представники Національної Асамблеї інвалідів України та Національних паралімпійського та дефлімпійського комітетів України пройдуть Маршем МИРУ по вул. Хрещатик, закликаючи до миру та єдності.

Ми, «НЕВИДИМІ» громадяни України, люди з інвалідністю, яких в країні проживає понад 2,7 млн. осіб. Серед нас - інваліди з дитинства, із захворюванням опорно-рухового апарату, хворі на цукровий діабет, незрячі, нечуючі, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, ті, хто став інвалідом в період Великої Вітчизняної війни, війни в Афганістані та інших збройних конфліктів, учасники Революції Гідності, цивільні та військові із зони АТО.

Ми, як ніхто, знаємо, що таке, коли Держава та суспільство тебе не бачить, коли ти не знаєш, чи зможеш сьогодні купити життєво необхідні ліки собі чи своїй дитині; коли твоє подальше життя вирішує помилка лікаря; коли вулиці, транспорт, школи, лікарні, робота, виборчі дільниці тобі фізично не доступні; коли ти не чуєш, про що говорить суспільство чи Президент України; коли ти ніколи не побачиш свою рідну матір, дружину, чоловіка, дитину; коли ти не можеш, як інші, спуститися в бомбосховище та залишаєшся вдома, обнімаючи свою дитину, сподіваючись тільки на Господа Бога. На жаль, ми знаємо, що таке - відчувати себе «забутими» громадянами своєї країни!

Серед нас, людей з інвалідністю, - відомі народні обранці, вчені та педагоги, адвокати та лікарі, державні службовці і бізнесмени, робітники та селяни, художники і музиканти. Ми - лідери світового паралімпійського та дефлімпійського спорту.

Ми - незламні силою та духом! Ми прагнемо бути незалежними і почутими суспільством! Та головне - стати рівними з іншими громадянами нашої країни!

Але сьогодні, коли в Україні іде неоголошена війна, яка знищує та калічить наших дітей, братів і сестер, батьків та матерів, ми, українці з інвалідністю, не можемо сидіти вдома, спокійно спостерігаючи за цим.

Тому, в річницю підписання Україною Конвенції ООН «Про права людей з інвалідністю» представники Національної Асамблеї інвалідів України та Національних паралімпійського та дефлімпійського комітетів України пройдуть Маршем МИРУ по вул. Хрещатик,закликаючи до миру та єдності.

Приєднуйтесь! Підтримайте нас!

Чекаємо Вас 27 вересня об 11.00.у м. Києві на вул. Хрещатик біля Центрального Універмагу

Інформація взята з сайту НКСІУ

Social Like