Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Підсумки чемпіонату України 2014 з волейболу (жінки)

 

Все таки, наприкінці 2014 року відбулося свято для всіх нечуючих українських волейболісток і любителів цього красивого виду спорту. З 10 по 14 листопада цього року в Пущі Водиці,в спорткомплексі УТОГ відбувся чемпіонат України з волейболу серед жінок із порушеннями слуху. На цьому чемпіонаті взяли участь команди Київської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської областей, а також кіровоградська команда, яка цього року вперше взяла участь в чемпіонаті України серед дорослих і київська команда, яка в цьому році відродилася і відразу стала чемпіоном країни 2014 року.

Вказані команди перед змаганнями були розподілені на дві підгрупи за системою «змійка», що враховує їх підсумки по зайнятим місцям у минулорічному чемпіонаті України 2013 року. Таким чином:

-у підгрупу «А» потрапили команди : Київська область, Закарпатська обл., Тернопільська обл., Кіровоградська обл.

-у підгрупу «Б»:Одеська обл., Житомирська обл., Рівненська обл., м. Київ.

На жаль, з відомих політичних причин, в цьому чемпіонаті не брала участь жіноча команда волейболісток з Криму, яка в минулому чемпіонаті була на четвертому місці.

За місце «Бронзи» боролися команди Тернопільської та Закарпатської областей. У закарпатських волейболісток не вистачило досвіду через те, що вони за віком наймолодша команда на цьому чемпіонаті і вони поступилися тернопільчанкам.

У фінальну гру вийшли найсильніші команди – це волейболістки Київської області ї їх суперниці з міста Київ, які боролися за звання Чемпіона країни 2014 року. Вони доклали всі свої зусилля, показали всі свої досвід та майстерність, боролися за кожне очко, партію і до останнього, фінального свистка гра була напруженою та видовищною.

ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ (ДИВИТЬСЯ ТУТ)

В вільний від змагань час старший тренер збірної України з волейболу серед жінок з порушеннями слуху Касіцький Л.Ф. і другий тренер Остапенко Н.П провели міні-семінар для всіх присутніх тренерів. На семінарі були розглянуті наступні теми:

1. Динаміка розвитку волейболу в Україні і в світі;

2. Нововведені правила змагань та суддівства;

3. Рекомендації щодо тренувальних процесів на місцях.

На церемонії закриття чемпіонату України 2014 р. з волейболу чемпіонів та призерів нагородили дипломами та медалями.

По підсумкам чемпіонату також були вручені номінації «Кращий гравець команди» спортсменкам кожної з команд, а саме:

Задорожній К. (м. Київ)

Нагібіній Н. (Київська область)

Білоус І. (Тернопільська область)

Бланер А.(Закарпатська область)

Сетнік Н. (Житомирська область)

 

Лінгур Н. (Одеська область)

Шімко В. (Кіровоградська область)

Номінація «Молодий гравець» була вручена 12 річній Чорнокос І. з Кіровоградської області, як наймолодшій волейболістці на цьому чемпіонаті.

Номінацію «Новий гравець» вручили дебютантці чемпіонату - Касіцькій Ангеліні (м.Київ), яка 8 років професійно займалася плаванням і тільки торік почала вивчати ази волейболу і своїм наполегливим тренуванням досягла з командою звання Чемпіон країни 2014.

Всім номінантам були вручені цінні та практичні призи - фірмові наколінники.

А також традиційно, для розвитку волейболу в різних куточках нашої країни, командам Кіровоградської, Рівненської та Житомирської областей були вручені професійні волейбольні м'ячі відомої фірми «Mikasa».

 

Додаткові фото ТУТ

Представник СФГУ з волейболу серед жінок

Топчієва Ю.

Social Like