Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

8-ме засідання виконкому СФГУ

Виконавчий комітет Спортивної федерації глухих України 18 грудня 2014 року провів своє восьме з початку року робоче засідання.

На цьому засіданні, крім членів виконкому СФГУ, були присутні запрошені - начальник Укрцентру «Інваспорт» Скугарева О.А. та тренери збірних команд України серед спортсменів з порушеннями слуху.

На початку засідання Президент СФГУ Касіцький Л.Ф. від імені Спортивної федерації глухих України привітав начальника Укрцентру «Інваспорт» Скугареву О.А. з пройдешним її днем народження та члена виконавчого комітету СФГУ - президента Івано-Франківського осередку СФГУ Атаманюка В.М. з його пройдешним ювілеєм і вручив іменинникам розкошні букети троянд.

На засіданні були підведені підсумки участі збірних команд України серед спортсменів з порушеннями слуху в чемпіонатах Європи з бадмінтону, пляжного волейболу, керлінгу, футзалу та чемпіонаті світу з боротьби серед кадетів та юніорів. Інформація і підсумки вказаних змагань вже раніше висвітлені на цьому сайті.

Серед обговорених та вирішених питань на засіданні виконкому СФГУ найважливішими були всі питання щодо підготовки кожної з збірних команд України серед спортсменів з порушеннями слуху з лижних перегонів, гірськолижного спорту та керлінгу до участі в 18 зимових Дефлімпійських іграх, питання медійного освітлення цих заходів, а також затвердження попереднього списку всіх членів делегації України, яка візьме участь в 18-ій зимовій Дефлімпіаді.

Також були розглянуті та затверджені список делегатів від СФГУ на 45-й конгрес ІСSD (Міжнародного комітету спорту глухих), який відбудеться перед початком 18-х зимових Дефлімпійських ігор та проект штатного списку членів національних збірних команд України з видів спорту серед спортсменів з порушеннями слуху на 2015 рік.

 

СЕКРЕТАРІАТ СФГУ

Social Like