Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2015 р.

Абітурієнти з порушеннями слуху, яким під час проведення ЗНО:

- необхідні послуги перекладача жестової мови;

- необхідне використання слухового апарату ( чи 2 слухових апаратів)

та які під час спілкування користуються жестовою мовою, повинні заздалегідь отримати у ЛОР-лікаря чи у терапевта довідку №0950 для учнів, де з діагнозом необхідно вказати, що вказана в довідці особа:

1) - під час спілкування потребує послуг перекладача жестової мови;

2) - під час спілкування користується жестовою мовою;

3) – користується слуховим апаратом (чи 2 слуховими апаратами) (цей пункт пишеться в разі фактичного користування слуховим апаратом).

В реєстраційній заявці на проходження ЗНО, яку необхідно надіслати та зареєструвати в центрі ЗНО до 20.02.15 р.,в графі «спеціальні умови» необхідно вказати номер отриманої довідки (бажано з реєстраційною заявкою надіслати й копію отриманої довідки), а також номер медичної довідки МСЕК щодо встановлення інвалідності.

Під час проходження ЗНО, в відповідному центрі необхідно буде з документами абітурієнта представити й оригінал вищевказаної довідки учня (довідки 0950) з наведеними вище записами.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2015 році в групу студентів з порушеннями слуху, яку планується створити в Національному університеті фізичного виховання і спорту, необхідні сертифікати ЗНО 2015 р. з української мови та літератури (базовий рівень) і біології. А також вступникам необхідно буде здати нормативи своєї загальної фізичної підготовки, прийом яких проведуть в самому університеті.

З метою узагальнення інформації щодо абітурієнтів з порушеннями слуху, які планують вступати у 2015 році в Національний університет фізичного виховання і спорту, Спортивна федерація глухих України просить бажаючих інформувати на ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Секретаріат СФГУ

Social Like