Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Відбулося 1-ше у 2015 році засідання виконкому СФГУ

Виконавчий комітет Спортивної федерації глухих України 11 лютого 2015 р. провів своє робоче засідання.

На цьому засіданні, крім членів виконкому СФГУ, були присутні запрошені - начальник Укрцентру «Інваспорт» Скугарева О.А, представники Укрцентру «Інваспорт» СФГУ, а також тренери і представники збірних команд України зимових видів спорту серед спортсменів з порушеннями слуху.

Основою порядку денного засідання були питання підготовки збірних команд України серед спортсменів з порушеннями слуху з лижних гонок, гірськолижного спорту та керлінгу до участі в XVIII зимових Дефлімпійських іграх та затвердження повного списку делегації України на вказаний міжнародний захід.

Також були розглянуті та затверджені:

- План роботи виконкому СФГУ на 2015 рік;

- Фінансовий звіт СФГУ за 2014 рік;

- напрями використання коштів СФГУ у 2015 році;

- Регламент про проведення чемпіонатів та Кубків України серед спортсменів з порушеннями слуху у 2015 році, і в тому числі - Склад уповноважених представників СФГУ з видів спорту.

На підставі звернення Запорізького осередку СФГУ було розгянуто клопотання та присвоєно звання «Почесний член СФГУ» багаторічному громадському діячу з розвитку фізкультури і спорту серед осіб з порушеннями слуху, який чотириразово обирався та переобирався на пост Президента обласної спортивної федерації глухих та двічі обирався членом Виконавчого комітету СФГУ Топчієву Миколі Петровичу.

Секретаріат СФГУ

Social Like