Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Засідання виконкому міжнародного шахового комітету глухих (МШКГ)

 

В м. Києві 20-22 лютого 2015 р. за сприяння Спортивної федерації глухих України та Центрального правління УТОГ відбулося перше засідання виконкому МШКГ у новообраному складі, а саме:

Президент - Ф.Гарднер (Англія);

Віце-президент - М.Рожков (Казахстан);

Генеральний секретар - І.Кулаков (Україна);

Скарбник - Х.Менде (Німеччина);

Член виконкому - Я.Шмідт (Чехія).

З вітальними словами виступили віце-президент ЕСОГ В.Сандугей і президент СФГУ Л.Касіцький. Вони від імені відповідних організацій побажали новому виконкому МШКГ плідної роботи в справі розвитку міжнародного шахового руху глухих і вручили кожному члену виконкому українські сувеніри.

Зліва на право: І.Кулаков, М.Рожков, В.Сандугей, Ф.Гарднер, Я.Шмідт, Х.Менде.

В ході засідання виконкому МШКГ були підведені підсумки роботи попереднього виконкому, намічені плани роботи МШКГ з подальшого розвитку міжнародного шахового руху глухих.

Було приділено увагу ходу організації майбутніх чемпіонатів Європи (Баку-2015) та Азії (Улан-Батор-2015), а також прийнято рішення про вступ МШКГ в Міжнародний спортивний комітет глухих в якості колективного члена і розглянуто ряд інших важливих питань

У заключному слові засідання виконкому президент МШКГ Ф. Гарднер висловив велику подяку СФГУ, ЦП УТОГ, технічному делегату СФГУ з шахів Коваленко В. та спеціалісту ІТ СФГУ Какуєву О. за допомогу в проведенні вищенаведеного засідання та побажав усім присутнім подальшої плідної роботи.

Секретаріат СФГУ

Social Like