Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Пам'яті Д.Максимова

sky

 

У понеділок, 31 березня 2014 року, біля пам’ятника спортсмену-воїну, який знаходиться на території Національного університету фізичного виховання і спорту України, на сороковий день з дня загибелі на Майдані Незалежності срібного та бронзового призера ХХІІ Дефлімпійських ігор (2013 р.) з дзюдо Дмитра Максимова, відбулося його поминання та вшанування пам’яті героям Небесної сотні.

  В заході взяли участь і висловили слова скорботи, поваги та пам’яті народний депутат, президент НКСІУ Сушкевич В.М., Міністр молоді та спорту України Булатов Д.С., президент СФГУ Касіцький Л.Ф. та інші. Також були присутні начальник Укрцентру «Інваспорт» Скугарева О.А., ректор НУФВСУ Імас Є.В., керівники і вчителі університету, спортсмени та друзі Максимова Д.В.

 Спортивна федерація глухих України прийняла рішення провести в кінці травня 2014 р. серед спортсменів з вадами слуху Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Максимова Д.В., який відбудеться в м. Києві. Дата та місце проведення турніру буде визначені пізніше та додатково повідомлені.

 Секретаріат СФГУ

Social Like