Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Зворотній відлік часу

З 18 по 24 липня 2016 року у місті Самсун (Туреччина) відбувся чемпіонат світу серед глухих. Змагання офіційно розпочалися церемонією відкриття в парку Batıpark у понеділок (18 липня). Міністр молоді та спорту Туреччини Akif Çağatay Kılıç та Президент Міжнародного комітету спорту глухих (ICSD ) Валерій Рухлядев були присутні на церемонії разом зі спортивними делегаціями країн-учасниць та вболівальниками. Akif Çağatay Kılıç заявив, що кожен з учасників надовго запамятає ці змагання в Туреччині, шо розпочалися 18 липня, а також додав: " Ви - гості для усіх жителів Туреччини. Жителів, які проявили виняткову прихильність до демократичних цінностей та солідаронсті і усі присутні також стали частиною цього. Ви будете памятати цей ключовий момент. Ви зможете з гордістю сказати, "Я був там". Ми раді привітати та прийняти вас усіх. І я не сумніваюся в тому, що в м. Самсун будуть організовані два надзвичайні спортивні заходи. І наступного року ми знову об'єднаємося на Дефлімпійських іграх-2017. Бажаю вам усього найкращого, та сподіваюся, що у всіх вас будуть добрі стосунки з цією чудовою організацією" (прим. перекладача - мова йде про Спортивну федерацію глухих Туреччини).

Також Akif Çağatay Kılıç сказав про те, що розпочався зворотній відлік 365 днів до початку проведення Дефлімпійських ігор-2017, які пройдуть з 18 по 30 липня 2017 року. Міністр спорту увімкнув табло зворотнього відліку, яке розташоване на площі Republic Square. За цією подією глядачі могли спостерігати через інтернет трансляцію.

Президент ICSD Валерій Рухлядєв підкреслив покращення в організації заходів у Туреччині та заявив: "Я впевнений, що Туреччина зможе вдало провести обидва спортивні заходи. Я задоволений присутністю Міністра спорту та високою явкою учасників. Туреччина завжди добре приймала гостей та проводила спортивні заходи. П’ять років тому я мав сумніви, але зараз я повністью упевнений, що усі заходи, які взяла на себе Туреччина, будуть проведені на високому рівні. Я бачу покращення в організаційній роботі та підтримку заходів з боку держави. Дуже вам усім за це дякую." Джерело сайту

www.2017deaflympics.com

 

Social Like