Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

2-е засідання Виконкому СФГУ

В м. Києві, 27 вересня 2016 р. відбулося засідання Виконавчого комітету СФГУ. Крім членів Виконкому СФГУ, на цьому засіданні, були присутні представник Укрцентру «Інваспорт» М.Л.Касіцька, тренери та представники СФГУ з видів спорту.

Згідно порядку денного на цьому засіданні були заслухані питання щодо необхідності візиту делегації України до м. Самсун, Туреччина з метою інспекції місць проведення ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор-2017 р. та підготовки до його участі українських спортсменів (доповідав В.П.Сандугей), підсумкові звіти участі збірних команд глухих України у чемпіонаті світу серед юніорів з вільної та греко-римської боротьби (доповідав І.А.Снігір.), чемпіонаті Європи U-21 з волейболу (доповідали Л.Ф.Касіцький та Ю.М.Грицюта ), ЧЄ серед юніорів зі спортивного орієнтування (доповідав А.Є.Єгер), чемпіонаті Європи U-21 з футболу (доповідав С.В.Герасимов).

Далі виконком розглянув всі звіти про підсумки проведення чемпіонатів України, Кубків України та турнірів у 2016 році та позитивно сприйняв пропозиції до регламенту спортивних заходів на 2017 рік.

Наприкінці засідання розглянули та затвердили списки спортсменів, тренерів та інших працівників, які висуваються на заохочення грошовими преміями за успішні виступи збірних команд глухих України у чемпіонатах світу та Європи.

Секретаріат СФГУ

Social Like