Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

3-е засідання Виконкому СФГУ

В приміщені Мінмолодьспорту України (м.Київ, вул.Еспланадна, 42), 21 грудня 2016 р., відбулося розширене 3-е засідання Виконавчого комітету Спортивної федерації глухих України. На цьому засіданні були присутні президент Національного комітету спорту інвалідів України В.М. Сушкевич, Почесний президент Спортивної федерації глухих України (СФГУ) В.П. Сандугей, голова РК СФГУ І.П. Кулаков та представники Укрцентру «Інваспорт», а саме: начальник О.А.Скугарева, заступник начальника І.М.Бурий, в.о. начальника спортивного відділу Л.В.Жильцова, тренер М.Л.Касіцька та інші. Також були присутні тренери збірних команд та представники СФГУ з видів спорту.

Під час засідання Виконавчого комітету СФГУ, яке пройшло під головуванням президента СФГУ Л.Ф.Касіцького, члени Виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного.

Одним з важливих питань засідання СФГУ було – розгляд стану підготовки українських спортсменів до участі в ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх (18-30.07.17 р., Самсун, Туреччина) та захист складу команд з видів спорту.

Про підсумки інспекції в м. Самсун (Туреччина) по підготовці до ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор доповідав В.П. Сандугей. Він розказав про географічну та історичну цінність міста Самсун - столиці майбутніх Ігор, про зміст логотипу Дефлімпіади 2017 (з символом та змістом логотипу ви зможете ознайомитися в прес-релізі, що додається). Шляхом проекції на екран були показані численні фотографії місць проведення змагань, території Дефлімпійського селища, спальних та інших технічних кімнат корпусу, тощо.

Про медичне та фармакологічне забезпечення збірної команди глухих України для участі в ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх доповідав лікар О.А. Сурков, який наприкінці перерахував присутнім назви нових препаратів, які визнані допінгом та запропонував затвердити кількісний склад медичних працівників (лікарів та масажистів) в кількості 10 фахівців для забезпечення українських учасників Дефлімпійських Ігор.

Про медійне освітлення підготовки та участі збірної України в ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх буде детально відомо після проведення тендеру Укрцентром “Інваспорт” на медійне освітлення підготовки та участі збірної України в Іграх. Та на останнє, про хід підготовки збірних команд глухих України до участі в Іграх (18-30.07.17 р., Самсун, Туреччина) та оптимальний кількісний склад їх команд доповідали всі тренери та представники СФГУ з видів спорту.

Протягом роботи Виконавчий комітет СФГУ затвердив кількісний склад делегації України на участь в ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх. Всього разом з спортсменами, тренерами та фахівцями попередній склад команди нараховує 311 осіб.

Секретаріат СФГУ

Social Like