Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Інформація про підсумки участі Шефів місій національних країн у семінарі з підготовки до проведення ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року у м. Самсун, Туреччина.

Строки семінару: 18 – 21 лютого 2017 р.

Мета семінару: Ознайомлення зі спортивними спорудами баталій Дефлімпіади-2017 у м. Самсун, умовами проживання у Дефлімпійському селищі і готелях та отримання інформації щодо організаційних, спортивних та інших питань з підготовки до проведення Дефлімпійських ігор-2017.

Готовність до проведення Дефлімпіади: Місто Самсун у липні цього року повністю готується прийняти гостей майбутньої Дефлімпіади. Уже при прибутті в м. Самсун гостей вразило розмаїття різної наглядної агітації щодо Ігор-2017. Подібні афіші та наклейки скрізь зустрічають гостей: починаючи з аеропорту, спортивних споруд і закінчуючи вулицями міста. Приємно вразила збільшена увага господарів Ігор до забезпечення безпеки гостей.

19 і 20 лютого організатори постаралися показати шефам місій та учасникам міжнародного семінару майже всі спортивні споруди та місця, де будуть проходити спортивні баталії Дефлімпіади-2017. Всі змагання під час Ігор проходитимуть на сучасних, новозбудованих спортивних об’єктах, розміщених вздовж чорноморського побережжя міста. Більша половина змагань буде проходити в основному по головній артерії міста – проспекту Ататюрка. Відстань між кінцевими спортивними спорудами вздовж міста – 20 км.

Для проведення змагань з баскетболу, волейболу, бадмінтону, настільного тенісу, дзюдо, карате, тхе-квондо та греко-римської і вільної боротьби існують готові, новозбудовані, типові спортивні споруди. Нова арена для змагань з плавання має вражаючий вигляд і відповідає міжнародним нормам. Футбольні поєдинки будуть проведені на 4 стадіонах та футбольних полях з трав’яним покриттям в різних куточках Самсуна та на околицях міста. Змагання зі спортивного орієнтування та велоспорту відбудуться поза містом, рядом з Дефлімпійським селищем.

Церемонії відкриття і закриття Ігор та фінальний матч з футболу відбудуться на головній новозбудованій арені міста – стадіоні імені 19 травня. Там зараз закінчуються опоряджувальні роботи в окрузі стадіону.

 Стадіон ім. 19 травня. Головна арена.

Змагання з легкої атлетики відбудуться на стадіоні ім. Дефлімпіади-2017. Глядацька трибуна та службові приміщення в ній готові. Залишилося закінчити роботу з покрівлею поля і бігових доріжок та зовнішнє опоряджання.

Завершуються опоряджувальні роботи на майданчиках для пляжного волейболу, що розташовані прямо на березі моря. Продовжується будівництво спортивних споруд для боулінгу і кульової стрільби. Організатори запевняють, що всі споруди для Дефлімпіади будуть готові до травня 2017 р.

Місця проживання та транспорт: В готелі «Шератон» заплановано проведення Конгресу Міжнародного Спортивного Комітету глухих та розміщення його делегатів, а також розміщення VIP гостей Дефлімпіади, прес-центру, іноземних медіа служб та інше.

Для всіх інших учасників Ігор в основному буде організовано проживання і харчування у Дефлімпійському селищі. У всіх корпусах та на території Дефлімпійського селища мається Wi-Fi для інтернету.

Також на території селища буде розміщено інформаційний центр, стоянку для транспорту, що діятиме за системою «Шатл». Для команд буде подаватися автобус за дві години до початку змагань у супроводі служб безпеки чи поліції.

Про підсумки семінару і жеребкування. 20 лютого у другій половині дня відбувся семінар для шефів місій та делегацій різних країн з питання підготовки до проведення у м. Самсун з 18 по 30 липня 2017 р. ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор. Семінар відбувся у конгрес-залі готелю Шератон за участю керівництва Міжнародного Спортивного Комітету глухих (МСКГ), Міністерства молоді та спорту Туреччини, Спортивної Федерації глухих Туреччини та міста Самсун.

 Л.Касіцький з президентом СФГТ Юмитом Кихтир.

Від України у роботі семінару прийняв участь шеф місії України, президент СФГУ Л.Ф. Касицький. Всього в семінарі прийняли участь шефи місій та делегації з 37 країн світу.

Всім учасникам міжнародного семінару при акредитації були вручені різні матеріали, в тому числі багатопрофільний інформаційний посібник щодо Ігор та детальний довідник про місце розташування спортивних споруд Ігор та картою їх розташування.

Під час семінару учасникам була дана різна інформація щодо Ігор. Для участі у Дефлімпіаді-2017 заявлені спортсмени з 73 країн світу. Багато країн відмовилося від участі у Дефлімпіаді із-за причини прояву терактів та нестабільної ситуації у Туреччині. Від керівництва країни прозвучала інформація про гарантоване підсилення уваги служб безпеки до забезпечення безпеки учасників Ігор. Для забезпечення безпеки учасників Дефлімпіади буде збільшена кількість осіб силових структур країни та служб безпеки, починаючи з аеропортів і закінчуючи місцем розташування учасників Ігор.

У церемоніях відкриття та закриття Дефлімпіади-2017 отримана згода щодо участі в них Президента Туреччини пана Ердогана.

Багато вже зроблено і закінчується готовність спортивних споруд міста Самсун до проведення Ігор. Керівництво країни разом з Оргкомітетом та Спортивною федерацією глухих Туреччини уже провело великі наради щодо Дефлімпіади у Самсуні.

Можливо, після отримання такої інформації від інших країн МСКГ будуть додатково прийняті заявки на участь спортсменів у змаганнях Дефлімпіади з індивідуальних видів спорту.

На семінарі було об’явлено про затвердження програми змагань Дефлімпіади. Уже можна займатися питаннями бронювання місця проживання по оптимальній кількості днів для дефлімпійських команд у м. Самсун і забезпеченням авіа-броні для їх транспортування.

Також прозвучала гарантована необхідність підсиленого аудіо-метричного контролю з боку акредитованих медичних фахівців МСКГ за рівнем складу слуху у спортсменів під час Ігор.

Оргкомітет запевнив учасників семінару про їх готовність до проведення максимального допінг-контролю спортсменів-учасників Ігор.

Додатково прозвучала інформація про наміри Оргкомітету домовитися з Міжнародними Спортивними Федераціями щодо забезпечення змагань нейтральними суддями міжнародних категорій з 11 складних видів спорту.

На запит від України про можливість прийняття чартерного рейсу з Києва прямо у аеропорті м. Самсун, поза міжнародних аеропортів міст Стамбула чи Анкари, організатори пообіцяли вивчити це питання і надати відповідь до квітня ц.р.

При зустрічі з технічними делегатами МСКГ з боротьби та вело-спорту були позитивно вирішені питання наших тренерів.

З керівництвом Оргкомітету була проведена окрема співбесіда. Була остаточно підтверджена наша попередня угода про бронювання спальних номерів та технічних кімнат у корпусі «С» Дефлімпійського селища. Також була досягнута домовленість про надання їх допомоги у проведенні адаптаційних зборів українських команд перед Іграми.

 Жеребкування. Волейбол.

Підсумки жеребкування. Після проведення семінару технічними делегатами МСКГ разом з представниками Спортивних Федерацій Туреччини була проведена процедура жеребкування командних видів спорту. Ось їх підсумки: 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Аеропорт Самсуна. Афіша ЛДІ - 2017.

Аеропорт Самсуна. Афіша на багажній конвеєрній стрічці.

Головна афіша ЛДІ-2017.

Готель Шератон.

Готель Шератон. Головний вхід.

Готель Шератон. Сектор акредитації.

Стадіон ім.19 травня. Головна арена ззовні.

Стадіон ім.19 травня. Головна арена всередині.

Легкоатлетичний стадіон. Загальний вид.

Легкоатлетичний стадіон Deaflympics-2017. Робоча нарада.

Легкоатлетичний стадіон. Бігова доріжка.

Басейн.

Басейн.

Гольф.

Гольф. Роздягальні.

Гольф. Стартові місця.

Гольф. Поле.

Гольф. Горизонт.

Боротьба.

Боротьба. Г. Григорян з організаторами.

Зал для боротьби.

Загальний вигляд типового спортспоруди.

Настільний теніс.

  

Спортзал. Огляд і консультації.

Стрільбище. Головний корпус.

Стрільбище. Будівництво.

Стрільбище. Поле зі спорудами.

Східні єдиноборства. Візит.

Східні єдиноборства. Зал тренувань.

Футбол. Запитання.

Футбол. Огляд поля.

Футбол. Огляд поля.

  

Футбол. Стадіон Бафра.

Футбольне поле.

Футбольний стадіон зверху.

Дефлімпійське селище. Інформація.

Дефлімпійське селище. Коридор у спальному корпусі.

Дефлімпійське селище. Технічна нарада

Дефлімпійське селище. Кафетерій.

Дефлімпійське селище. Їдальня. Повара.

   

Дефлімпійське селище. Їдальня.

Дефлімпійське селище. Ларьок біля їдальні.

Сектор інформації.

Комплекти медалей.

Комплект медалі.

Семінар. Загальний вигляд.    

 

Семінар.     

Семінар. Шефи місій та гості.    

Семінар з відеозйомкою.    

Семінар. Загальний зал.    

Жеребкування.  

Жеребкування. Футбол.

Жеребкування. Баскетбол (жінки).

Жеребкування. Баскетбол (чоловіки).

Жеребкування. Волейбол (жінки).

Жеребкування. Волейбол (чоловіки).

Жеребкування. Футбол (чоловіки).    

Місто Самун. Загальний вид міста.

Місто Самун. Вечірнє море з вікна готелю.

Голова Комітету СФГУ з підготовки до ЛДІ-2017

В.Сандугей 

Social Like
Joomla Plugins