Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

ICSD та Олімпійський інформаційний канал підписали Меморандум про співпрацю

1 березня 2017 року в м.Лозанна (Швейцарія) Міжнародний комітет спорту глухих (ICSD) та Олімпійський канал оголосили про те, що між ними був підписаний Меморандум про співпрацю з метою висвітлення усіх подій на міжнародній цифровій платформі.

Дефлімпійські Ігри – один з найбільших спортивних заходів у світі. Очікується, що понад 5000 спортсменів візьме участь в літніх Дефлімпійських Іграх, які будуть проведені в місті Самсун (Туреччина) у липні 2017 року. «Олімпійський інформаційний канал надасть платформу для поширення інформації про кожен з видів спорту та спортсменів Олімпійського руху» - заявив Марк Паркман, Генеральний менеджер Олімпійського каналу. «Ми дуже радіємо тому, що доклавши загальних зусиль ми зможемо створювати та поширювати інформацію про спортивні події для аудиторії з усього світу». Президент ICSD Валерій Рухлядєв заявив, що – «Меморандум про співпрацю з Олімпійським каналом послужить показовою зміною у зближенні співпраці між Олімпійським рухом та спортсменами з вадами слуху в усьому світі. Це була одна з ключових умов (рекомендація №7) в Олімпійській програмі 2020, яка націлена на зміцнення співпраці з організаціями, які забезпечують спортивну підтримку людей з інвалідністю. Ми обираємо Олімпійський канал та сподіваємося на усі можливі варіанти співпраці». ICSD та Олімпійський канал будуть працювати над висвітленням спортивних подій, створенням сюжетів про найважливіші моменти спортивних змагань, створенням новин та додатковим аудіо-візуальним або іншим контентом нового технологічного формату, в тому числі й такого, який буде доступний для розуміння людей з вадами слуху.

Олімпійський канал, нещодавно оголосив, що увесь матеріал буде доступний на багатьох мовах та виходити на глобальній цифровій платформі.

Олімпійський канал при підтримці своїх партнерів планує у 2017 році висвітлити понад 500 спортивних змагань, які будуть проведені в рамках майже 200 спортивних заходів. Олімпійський канал – багатоплатформний цифровий ресурс за допомогою якого глядачі зможуть відчути на собі спортивний дух та атмосферу Олімпійських Ігор.

Сервіс буде доступний в кожному куточку світу за допомогою мобільних додатків на платформах IOS та Android та на сайті www.olympicchannel.com

За більш детальною інформацією перейдіть за посиланням - https://olympicchannelservices.com/eight-sport-governing-bodies-join-olympic-channel/

Джерело сайту www.deaflympics.com

Social Like