Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

До уваги юних спортсменів та їх батьків!

За спільної ініціативи Національного комітету спорту інвалідів України, керівництва Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, Спортивної федерації глухих України триває розгляд термінового питання щодо запровадження інклюзивної освіти у зазначеному коледжі, із застосуванням системи спільного навчання та тренування обдарованих дітей з інвалідністю, в тому числі і з вадами слуху, разом з іншими учнями.

Ініційована запроваджена інклюзивна система безперервної та ступеневої освіти (загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю II - III ступенів, коледж, (Київ, вул. Миколи Матеюка, 4) для обдарованих спортсменів з інвалідністю створить сприятливі умови для поєднання інтенсивного та високоефективного навчально-тренувального процесу з навчанням і відпочинком, відновленням сил і енергії, а також підготовкою спортсменів з вадами слуху, які здатні успішно виступати у міжнародних змаганнях найвищого рівня, в тому числі у Дефлімпійських іграх.

За наявності достатньої кількості бажаючих, планується створення окремих класів учнів з порушеннями слуху, з якими буде працювати перекладач жестової мови. З групами з видів спорту буде працювати профільний тренер з цього виду спорту. Навчання триває до 11 класу коледжу. На протязі навчання коледж пропонує проживання у гуртожитку, харчування та здійснення належного навчально-тренувального процесу для учнів школи та студентів коледжу за рахунок бюджетних коштів.

Учнів з порушеннями слуху (і які займаються одним з наступних видів спорту: плавання, легка атлетика, настільний теніс, футбол, стрільба кульова, боротьба вільна, дзюдо), що бажають з 01.09.17 року навчатися у 6, 7 чи 8 класах школи-інтернату спортивного профілю та їх батьків просимо терміново звернутися в Спортивну федерацію глухих України (ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) і надати інформацію про учня: прізвище, ім'я, по-батькові, вид спорту, в якому класі планує навчатися, адреса проживання, свої контактні данні.

Social Like