Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Перестало битися серце першого президента Спортивної федерації глухих України.

Спорт глухих зазнав тяжкої, непоправної втрати — раптово, до болю дочасно пішла з життя авторитетна людина в спорті глухих України, Європи та світу, Почесний президент Спортивної федерації глухих України - Василь Павлович Сандугей. Перестало битися серце засновника та першого президента (1992-2002 рр.) Спортивної федерації глухих України. Неможливо уявити створення й становлення Спортивної федерації глухих України без участі В.П.Сандугея.

Саме Василь Павлович брав активну безпосередню участь в її створенні та заклав на багато років уперед її розвиток та діяльність. Сфера інтересів В.П. Сандугея тісно перепліталась з усіма сферами життя, вів активну громадську діяльність серед глухих, користувався заслуженим авторитетом та повагою серед них. А основний життєвий шлях ним був обраний в сфері спорту глухих.

У 1998 році Василь Павлович був обраний членом Виконавчого комітету Європейської організації спорту глухих, а у 2010 р. був обраний її Віце-президентом, де працював до кінця свого життя. За плідну багаторічну роботу в сфері спорту глухих Указом Президента України Сандугею В.П. присвоєне Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Мінмолодьспорту України, державною медаллю «За працю та звитягу», орденами «За заслуги» ІІІ ступеня, «Данила Галицького».

Важко знайти слова, які могли б зменшити біль рідних, друзів, колег хто втратив близьку і дорогу людину. У цей скорботний час ми всією душею поділяємо з великою родиною Василя Павловича всю глибину непоправної втрати. Нехай пухом буде йому земля, а пам'ять назавжди залишиться в наших серцях.

Прощання і відспівування

Прощання і відспівування Сандугея В.П. в храмі Великої Лаврської дзвіниці 29.06.2017р. з 10:45 (біля центрального входу в Печерську лавру).

Спортивна федерація глухих України.

Social Like
Joomla Plugins