Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

«Спортивне сузір’я»: вшанування найкращих спортсменів і тренерів України

У Національному спортивному комплексі «Олімпійський» пройшла 7-ма церемонія "Спортивне сузір'я - 2017", на яку були запрошені представники Спортивної федерації глухих України.

На церемонії урочисто були підведені спортивні підсумки України у 2017 році та вшанували спортсменів і тренерів, завдяки яким цей рік став успішним для українського спорту.

У вступному слові президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич висловив, що 2017 рік був надзвичайно плідним для національних паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України та окремо відзначив успішний виступ національної дефлімпійської збірної команди України, яка у серпні 2017 року виборола 99 медалей в турецькому Самсуні на Дефлімпіаді-2017, з яких - 21 золота, 42 срібні та 36 бронзових медалей та виборола друге загальнокомандне місце у змаганнях літніх Дефлімпійських ігор.

В число найкращих тренерів України 2017 року ввійшов і тренер національної дефлімпійської збірної команди Богодистий Микола, який отримав нагороду у номінації «Тренер сильних духом». Богодистий Микола - Заслужений тренер України. Понад 10 років Микола Іванович присвятив тренерській роботі зі спортсменами з порушеннями слуху. Вихованці Миколи Івановича неодноразово ставали чемпіонами та призерами Дефлімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи та України з карате. Результати спортсменів, яких підготував Микола Іванович тільки до ХХІІІ Дефлімпійських ігор 2017 року, вражають: 7 золотих, 5 срібних та 5 бронзових нагород вибороли його підопічні у турецькому Самсуні-2017.

Серед найкращих спортсменів України 2017 року жіночою номінацією «Чемпіон 2017 року» була відзначена каратистка Візір (Мажара) Інна. Візір (Мажара) Інна (Полтавська обл.) - переможниця у ваговій категорії 68 кг, бронзова призерка у відкритій категорії 22-х Дефлімпських ігор (Софія, 2013). Чемпіонка Європи (Єреван, 2015). Багаторазова переможниця чемпіонатів і Кубків України. Виступає за Полтавський регіональний центр «Інваспорт» (з 2006 р.) у ваговій категорії 68 кг. Дворазова чемпіонка (золото в куміте - 68 кг, золото в командному куміте), срібна призерка в куміте абсолют та дворазова бронзова призерка (особиста ката та командна ката) ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор (загалом 5 медалей), що проходили у м.Самсун, Туреччина, з 18 по 30 липня 2017 року.

Після вручення нагород, дефлімпійських переможців «Спортивного сузір’я – 2017 року» першим привітав президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький. В словах привітання, Леонід Федорович підкреслив вагомість роботи дефлімпійських номінантів та переможців «Спортивного сузір’я – 2017 року», які своїми результатами дають вагомі підстави для високої честі всього українського спорту глухих.

Вітаємо переможців "Спортивного сузір'я - 2017".

Social Like