Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Діяльність Луганського обласного осередку СФГУ

У зв'язку політичною ситуацією на Донбасі, Луганський обласний Інваспорт переведений в новий обласний адміністративний центр в м. Сєвєродонецьк. У цьому місті також створився Луганський обласний осередок СФГУ. Обласний осередок тісно співпрацює з Луганським облцентром Інваспорт.

Делегати Луганського осередку СФГУ були на звітно - виборчої конференції СФГУ в Києві, який відбувся в грудні 2017 року. На цій звітно - виборчої конференції визначали головне завдання - більше приділяти уваги спортивному житті молодого покоління. В частини області, що знаходиться під контролем України залишилася єдина школа для дітей з вадами слуху в невеликому місті Сватове, 80 км. від адміністративного центру м. Сєвєродонецьк (ще дві школи в окупованій частині Луганської області).

25 травня цього року я була почесним гостем від Луганського обласного осередку СФГУ на урочисті останнього дзвоника в Сватовської спеціальній загальноосвітній школі – інтернаті.

Школа - інтернат простора, світла, з гарним ремонтом. Екскурсію по школі провела чудова жінка - завуч Наталя Волкодав.

Спортивний зал великий, в нормальному стані. В цій школі навчаються 38 (!) дітей. Провела бесіду зі дітьми. Вони активні, життєрадісні, товариські. Діти проявляють великий інтерес до заняття спортом, багатьом дівчаткам подобається грати в футбол.

 

Учні школи брали участь в обласних, міських змаганнях з легкої атлетики, настільного тенісу, боулінгу.

На жаль, в цьому місті нестача фахівців – тренерів, які б могли займатися з ними з різних видів спорту і допомагати виявити спортивний талант у дітей.

Дітям мало відомо про наш обласний осередок СФГУ, тому ми підготуємо відеоматеріалі - презентації про СФГУ, про її завдання, можливості і досягнення про наших спортсменів - дефлімпійців Луганщини.

 

Після бесіди з персоналом школи і дітьми обговорили необхідність оснащення спортивним інвентарем і плануємо на 1 вересня подарувати школі спортивний інвентар на кошти Луганського обласного осередку СФГУ.

Секретар Луганського

обласного осередку СФГУ

О.Махник .

Social Like