Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Навчальний тренінг з інформаційних технологій (ІТ)

В місті Києві, у приміщенні ЦП УТОГ, 30 серпня 2018 року за фінансовою підтримкою Міністерства соціальної політики, був проведений навчальний тренінг з інформаційних технологій (ІТ) для членів СФГУ, в якому брали участь тренери збірної України серед глухих спортсменів, нечуючі представники СФГУ з видів спорту та актив Київського міського осередку СФГУ. Цей семінар відвідали представники соціального захисту інвалідів.

Мета тренінгу - освоєння сучасних інформаційних технологій та удосконалення навичок роботи з додатками на смартфоні, а саме: перекладач “ЖЯ”, програма-перекладач національних жестових мов нечуючих “Spread the Sign”, новітні додатки від Google, створення та редагування електронних документів, освоєння принципів роботи Internet or Things та BlockChain .

Організатори тренінгу - Олена Мелашенко та Олександр Какуєв. Спочатку

Олена привітала учасників тренінгу та відзначила важливість знань та вмінь в галузі новітніх інформаційних технологій.

Згодом О. Какуєв, який є фахівцем з ІТ, розповів та показав наочними матеріалами присутнім про існуючі та нові інформаційні технології. Крім цих лекторів, був запрошений директор ТОВ «Технології для людей» Віталій Потапчук, який розповів про додаток “ЖЯ”. Цей додаток встановлюється на смартфон (іOS, Android) та дає можливість поліпшити комунікації між чуючим та нечуючим людьми. Ви можете ознайомитися відеоматеріалами цього додатка за посиланням Youtube.

На підсумок, можна відзначити, що учасники тренінгу отримали корисні теоретичні знання та навички практичного використання в своїй діяльності новітніх методів в галузі ІТ.

Social Like