Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

XIX зимові Дефлімпійські ігри

13 вересня 2018 року відбулася зустріч представників Міжнародного комітету спорту глухих (ICSD), Федерації спорту глухих Італії (FSSI) і організаційного комітету зимових Дефлімпійскіх ігор в Італії, в ході якої було укладено угоду між сторонами про проведення XIX зимових Дефлімпійскіх ігор. Угода була підписана президентом Міжнародного комітету спорту глухих Ребеккою Адамс і президентом Федерації спорту глухих Італії Гвідо Занеччя.

XIX зимові Дефлімпійські ігри пройдуть з 12 по 21 грудня 2019 року на півночі Італії, в районі міст Вальтелліна і Вальчиавенна.

«Хочу подякувати Федерації спорту глухих Італії, нашу команду і організаційний комітет зимових Дефлімпійскіх ігор за виконану роботу щодо забезпечення проведення цих змагань. - зазначила в своєму виступі президент ICSD Ребекка Адамс - Міжнародний комітет спорту глухих з нетерпінням чекає зустрічі з спортсменами і глядачами на Іграх 2019 року».

На Дефлімпійських іграх будуть проводитися змагання по шести (6) видам спорту: шахи, лижні гонки, гірськолижний спорт, керлінг, хокей з шайбою та сноуборд.

Орієнтовний розклад:

10-12 грудня 2019 року - 47-й Конгрес ICSD;

12 грудня 2019 року - Церемонія відкриття XIX зимових Дефлімпійських ігор;

12-21 грудня 2019 року - Змагання;

21 грудня 2019 року - Церемонія закриття XIX зимових Дефлімпійських ігор.

Social Like