Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Підсумки чемпіонату України 2018 зі спортивної риболовлі

В Києві, з 10 по 11 жовтня 2018 року на озері “Корольок” вперше в історії України відбувся чемпіонат України зі спортивної риболовлі серед глухих спортсменів.

Зі всієї України на чемпіонаті зібралися 20 команд по 3 спортсмена (Київська обл., Закарпатська обл., Вінницька обл., Рівненська обл., Житомирська обл., Дніпропетровська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Запорізька обл. та м.Київ). Деякі регіони були представлені двома командами. На жаль, не приїхала на змагання попередньо заявлена команда з Тернопільської області.

У перший день змагань - 9 жовтня були проведені перші два тури чемпіонату України. З ранку проводилися змагання першого туру і в основному конкурували спортсмени, які рибалили в зоні В (всього за правилами було три зони змагань А, В, С, де рибалили-змагалися спортсмени).

У 2 турі почався спад улову, бо вже вечоріло,риба менше клювала і ловити стало важче у всіх зонах. По зведеним підсумкам 1-2 туру на 1 місце вийшла команда Дніпропетровської області, за ними “Київ-2” і на третьому місці команда “Київ-1”.

З ранку наступного дня почався останній, третій тур. І за підсумками усіх трьох турів у командному заліку першою стала київська команда “Київ-1” (Лісіцин І., Грицаєнко В., Яровий В.), другою- команда Дніпропетровської області (Коптенко В., Рябіков К., Сунцов Ю.) і третьою - команда Харківської області (Киданов С., Роленко Б., Міщенко М.). А ось за підсумками особистого заліку серед спортсменів з рибної ловлі, чемпіоном став Медяник К. (Київ-1), другий-Лісіцин І. (Київ-2), третій-Коптенко В.(Дніпропетровська область). 

Фоторепортаж
{/spoiles}

Представник СФГУ зі спортивної риболовлі

І.Лісіцин

Joomla Plugins