Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Підсумки чемпіонату світу з вітрильного спорту

У місті Пуцьк (Польща) з 22 по 29 вересня 2018 року вперше в історії відбувся чемпіонат світу з вітрильного спорту серед глухих спортсменів.

За підтримки яхт-клубу СДЮСШОР (Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву), що розташований у місті Києві, нечуючі спортсмени з України взяли участь у цьому змаганні.

Висловлюємо особливу подяку спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з вітрильного спорту в особі Станіслава Голімбієвського.

Школа олімпійського резерву з вітрильного спорту надала яхту та виділила час для тренувань українській команді.

Нашу країну представляли учасники Інна Пащенко (1988 р.н.), Сергій Пілецький (1973 р.н.), Дмитро Малашенко (1978 р.н.) та представник Анатолій Борисенко (1979 р.н.).

Команда з України зайняла 11 місце серед 14 команд-учасниць. Під час змагань вітрильник Сергій Пілецький отримав травму і команда була змушена пропустити два старти, що й спричинило зростання штрафних балів. Проте спортсмени не зменшували свій спортивний темп і змагалися до кінцевого результату чемпіонату.

Проаналізувавши помилки, команда вітрильників з України з ще більшим прагненням та завзятістю буде готуватися до наступного чемпіонату світу, проведення якого заплановано через два роки у Туреччині.

Протокол змагань [ТУТ]

Офіційний сайт змагань Ви можете переглянути за посиланням www.wdsc2018.pl

 

Social Like